2733
2734
فقط عمه ی پدرشوهرت😳

اتفاقا انقدر زن مهربونیه ک من رسمش کردم واسش عیدی ببریم چون پدرشوهرم اینا نمیبردن واسش خیلی دوسش دارم واقعا خوش قلبه تازه زن بابای مادرشوهرمم هست واس اونم میبریم چون خودش نازاست و هیچ بچه ای نداره به عنوان نوه واسش میبریم

بعضیا خودشون رو میزنن به اون راه مثلا بلد نیستن

ادم دلش میگیره خب، من تک عروسشون بودم، ما چهار تا عروس داریم ترک هم نیستیم ولی واسه همشون پاگشا کردیم اولین عید هدیه خریدیم تولداشون سوپرایزشون کردیم ولی اینا…🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم بااین وضعیت اقتصادی واقعا سخته اما من میگم درامدمون یک ماه در سال واس فامیل و دوستان وواقعا ده برابرش برکت و خوشی میاد تو زندگیمون

همیشه ب این فک میکنم میگم خدایا ما دل این بنده هاتو ب خاطر تو شاد میکنیم و از خودت جواب میخوایم

2731

هر سال بهش عیدی می‌دادیم اما امسال نمیخوام بدم چون بیشعوره و دو سری داره چیزای آشغال مونده ته کمدش رو میده به من به عنوان کادو منم میخوام امسال عیدی ندم بهش بسوزه 

کاربری دوم ..   یه بار تعلیق شدم 

ما ب بچه ها میدیم اونم در حد ۱۰۰ یا ۵۰ برو بابا چ خبره گور باباشون🤣

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
اره ب بچه هام عیدی میدن همون نفری 50 معمولا

خب دیگه تا جایی که بتونن یه قدم براتون برمیدارن ولی برای ما اینجوری نیستن ده تومنی مچاله میدن دست بچه هام 

من با عزت تو پاکت میزارم براشون

2706