2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دیگه تا جایی که بتونن یه قدم براتون برمیدارن ولی برای ما اینجوری نیستن ده تومنی مچاله میدن دست بچ ...

اره ادم دلش میگیره اما اگ باخدا معامله کنی انتطار و توقعت میاد پایین من زندگی خیلی سختی دارم باورکن مادرشوهرم حاضرنیست حتی یه لیوان اب ب بچه من بده انقدر ک.... ولی جونشو واس بچه های دختراش میده بااین حال ک تو خونه ما زندگی میکنن اما من همش میگم خدایا از اینا انتظار ندارم باتو معامله میکنم و حداقل تنش خودم و بچه هام کمتره

هیچ توقع محبتی ازشون ندارم

مثلا چون من یادم رفت تولد بچه خواهرشوهرمو تبریک بگم تو تولد پسرم شرکت نکرد وحتی تبریکم نگفت ولی جلو چشم من واس بچه اون کادو تولدو کیک خرید

ن باباما لکیم داریمش😂😂 اره رسم خوبی نیست ینی براالان خوب نیست تواین اوضاع اقتصادی بعد اگ بخای برش ...

لک کویی نازار؟

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2731

اتفاقا کادو دادن خوبه وپدر من که که به ۳تا خواهر تنی و ۶تا ناتنی عیدی می داد.

همسرم به ۵تا خواهرش عیدی می ده و من همش میگم کمه بیشتر بده بهشون به دختر بچه هاشون هم عبدی می ده به پسر اشون که بزرگن جوراب می دم البته جوراب با کیفیت و گرون

واقعا رسمشونه؟ پس چرا واسه من هیچ رسمی نداشتن، یعنی نه پاگشا نه اولین عید نه اولین یلدایی نه حتی اول ...

حالا من فکر کردم همسرم ۷۰۰ داده به بزرگه ولی امروز فهمیدم به اون مثل مامانا یه تومن داده😐

آره دایی هام واسه مامانم میاوردن مامانم اینام واسه عمه هام عیدی میبرن ما هم برای خواهر شوهرهام 

بعضی هام اینجورین دیگه هر چی که به نفعشون نباشه قبول نمیکنن و میگن رسم نداریم😑

در صورتی که پاگشا و عیدی های عروس و اینا از رسم های ثابت ترک هاست

2740