2733
2734
دوست پسرت براش مهمه خدایی نکرده اگه بمیره تو میری با یکی دیگه تاحالا پرسیده ازت؟

من نه خودم و نه دوست پسرم دهه هشتادی نیستیم و دهه هفتادی هستیم 

نه براش مهم نیست و تا به حال ازم نپرسیده 

تا حالا هزار بار اینو پرسیده ازم

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسابقه اشپزی در تاریخ 24 فروردین 1403 روز جمعه ساعت 13 اقدام به پذیرش محصولات آشپزی(غذا، نوشیدنی، دسر،بستنی، قهوه، چای، آب معدنی، سالاد، کیک و شیرینی، آش و حلیم و فینگرفود و فست فود، غذای فرنگی و خوردنی های مختلف) می نمایدو از ساعت 15 هیات داوری اقدام به داوری می نماید و رویداد مسابقه اشپزی تا ساعت 20 ادامه دارد.در این رویداد اشپزان از گروه کدبانوها، آشپزان از گروه مشاغل خانگی، آشپزان از گروه صنوف خرد سطح شهر، کارآفرینان و کارفرمایان مراکز خدمات غذایی و پذیرایی می توانند ثبت نام و شرکت کنند.کسانی که خوردنی ابداعی نیز داشته باشند می توانند تقاضای ثبت آنرا در دبیرخانه خوراک ابداعی به انجمن صنفی کارگری اشپزان وسرآشپزان استان تهران بدهند.کسانی که آشپزی بلد هستند و به یک زبان خارجی نیز می توانند صحبت کنند می توانند عضو کمیته دیپلماسی غذا (مشترک انجمن صنفی آشپزان و سرآشپزان استان تهران وشرکت فرصت آفرین قرن) بشوند و پس از طی مراحل به عنوان سفیر اشپزی و انجام ماموریت های ملی و بین المللی دست بیابند.هزینه ثبت نام برای کدبانوها 90000 تومن و برای مشاغل خانگی 150000 تومن و برای آشپزان شاغل در مراکز صنفی 200000 تومن و برای کارافرینان و کارفرماها 5میلیون تومن هست.به همه کسانی که در مسابقه اشپزی شرکت می کنند چه ببرند چه ببازند گواهی حضور از سوی انجمن و مسابقه اشپزی داده می شود.به برگزیدگان مسابقه اشپزی لوح تقدیر و جایزه نقدی و چاپ عکس خودشان و محصولشان و مشخصات تماسی شان در کتاب رویدادهای آشپزی اعطا می شود.به حامیان از گروه کارآفرینان و کارفرماها نیز امکان تبلیغ در شبکه های اجتماعی خودمان و همچنین میز استند در محل مسابقه آشپزی و نمایش کلیپ در پرده پروژکشن و پخش و توزیع فرم استخدام از بین شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان و چاپ تبلیغاتشان در کتاب رویدادهای آشپزی و لوح تقدیر و پخش کلیپ تولیدی خودشان در شبکه های اجتماعی خودمان اعطا می گردد.