2737
2739
عنوان

مجازات جعل اسناد

44 بازدید | 4 پست

سلام دوستان چطورید من دانشجوی حقوقم استادمون یه کار تحقیقی داده بهمون طرح دعوا برای جعل اسناد عادی و کوچیک میخواستم اگ کسی از مسائل حقوقی خوب سر درمیاره راهنماییم کنه چطوری ی طرح دعوای خوب کنم وشاکی منم و متشاکی عنه کسی دیگست و میخوام بدونم ک جعل اسناد عادی مجازاتش چطوریه تعزیره یا زندانی دارع

زندانی وجریمه داره ،یک نفرازآشناها فقط تاریخ تولدشوتوشناسنامه اش خط خطی کرده بودزندانی شدتا قاضی فهمیدمیخواسته سنشوکمترکنه ولی نمیدونسته جعل اسناددولتی حساب میشه 6روزتوزندان بودواگرعمدی تشخیص میداداز3تا15سال حبس داشت 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
زندانی وجریمه داره ،یک نفرازآشناها فقط تاریخ تولدشوتوشناسنامه اش خط خطی کرده بودزندانی شدتا قاضی فهم ...

اها خیلی ممنونم اسناد دولتی نه مثلا فرض کنیم ملکی باشه تو رقما اشتباه یا خط خوردگی باشه زندانی داره اگ اشتباه نکنم از شیش ماه شروع میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها خیلی ممنونم اسناد دولتی نه مثلا فرض کنیم ملکی باشه تو رقما اشتباه یا خط خوردگی باشه زندانی داره ...

راستش معذرت ،اطلاعات من زیادنیست ،بهتره بایه کارشناس وواردتودادگستری که مشاوره میدن ب طوررایگان مشورت کنید

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2731