2737
2734

خواهرم داشته می‌رفته بیرون دیده توی خیابون یه آقا ک گویا شوهرش بوده خانمه رو کشون کشون میندازه بیرون از سرش انقدر میزنه خون میاد بعد بچه خردسالش رو برمی‌داره میبره بعد یه دقیقه با یه پراید ک دوتا سرنشین آقا داشته میان خانمه رو با زور و کتک سوار ماشین میکنن میبرن 

پلاکش رو برداشته من گفتم بفرست برام بزنم ۱۱۰ نبرن بنده خدا رو بکشن 

بنظرتون زنگ بزنم پیگیر میشن؟ یا میگن دعوا خانوادگیه دردسر نشه برام

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره تروخدا بزن

فکرکن خدایی نکرده این اتفاق براتو یا خواهرت میفتاد دوس نداشتی کسی زنگ بزنه؟

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2740
حتما زنگ بزن پلیس ک نمیگه شما زنگ زدی

واقعا نمیگه؟

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

نگو که شوهرشه  پیگیری نمی کنن 

بگو که فکر کنم آدم ربایی بوده 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706