2733
2739
عنوان

بتای ۱۳ روز موعد 🥺

410 بازدید | 81 پست

سلام دوستان من دوره هام ۲۵ روزست اقدام داشتم برا بارداری روز موعدم رفتم بتا دادم یعتی دیروز ۱۳ و خورده ای بود گفتن باید تکرار کنی ازمایش رو. از دیشبه لک بینی و یه مقدار خون تیره دارم دکترم گفت شاید لانه گزینی باشه گفتم یه دارویی شکافی گفت هیچی.خودم میترسم میگم برم یه دکتر دیگه برام چیزی بنویسه که یه وقت بتام نیاد پایین و سقط شه

سلام عزیزم الهی که خدا دلتو شاد کنه ونی نی داشته باشی،

میشه بگی دقیقا چه روزهایی اقدام داشتی؟

دارو چی مصرف کردی؟

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بارداربودنشو که شکر خُدا بارداری ولی بتات کمه شیاف پروژسترون فرتیژست ۴۰۰ بگیر مقعدی بزن

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭

بنظرم صبر کن

دکتر نمیتونه الان شیاف بده

خیلی زوده

انشالله عدد بتات بره بالاتر و بسلامت باردار باشی

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه
سلام عزیزم الهی که خدا دلتو شاد کنه ونی نی داشته باشی، میشه بگی دقیقا چه روزهایی اقدام داشتی؟ دارو ...

الهی دل همه رو شاد کنه خدا به این شب های عزیز.

والا من کلا تو اقدامم  بعد از پری بچه ی دومم هست.دارو که دوبار خودم فلوکونازول خوردم که گفتن بدن رو قلیایی میکنه برای پسر زایی و یکسره گرمی خوردم ارده و شیره خوردم الان از همون میترسم عجیب میلم میرفت

بنظرم صبر کن دکتر نمیتونه الان شیاف بده خیلی زوده انشالله عدد بتات بره بالاتر و بسلامت باردار باش ...

مگه شیاف کمک نمیکنه جاش محکم بشه ؟🥺من بچه ی اول رو ۱۹ سالم بود اصلا هیچی نمیدونستم هیچوقت اقدامم نداشتم بعدش تا این چند ماه

2738
بنظرم صبر کن دکتر نمیتونه الان شیاف بده خیلی زوده انشالله عدد بتات بره بالاتر و بسلامت باردار باش ...

مرسی جواب دادی عزیزم بنظرتون امروز برم دوباره ازمایش بدم یا بازهم ۴۸ تا ۷۲ ساعت صبر کنم آخه یه مقدار خونریزی دیدم 

الهی دل همه رو شاد کنه خدا به این شب های عزیز. والا من کلا تو اقدامم  بعد از پری بچه ی دومم هس ...

عززیزم انشالله بحق نور دل محمد واین ماه عزیزخدا به هرکی میخواد بچه بده

منم۱۴ماهه اقدامم بچه اولمه 

به نظرم برو ی دکتر دیگه 

مگه شیاف کمک نمیکنه جاش محکم بشه ؟🥺من بچه ی اول رو ۱۹ سالم بود اصلا هیچی نمیدونستم هیچوقت اقدامم ند ...

شیاف درسته محکم میکنه

ولی فکر کنم باید بتات کمی بالاتر بره تا شیاف بگیری 

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه
عززیزم انشالله بحق نور دل محمد واین ماه عزیزخدا به هرکی میخواد بچه بده منم۱۴ماهه اقدامم بچه اولمه&n ...

الهی آمین برات صلوات میفرستم به نیت یه بارداری سالم و خبر خوش بارداریت توی همین  ماه عزیز❤🫂

شیاف درسته محکم میکنه ولی فکر کنم باید بتات کمی بالاتر بره تا شیاف بگیری 

پس اینطوریه😅مامان یه دختر ۱۷ ساله ام بخدا که نمیدونم اینارو چون دیگه به بارداری فکر نمیکردم وهیچوقت درگیرش نبودم...پس دکتر رفتن الان فایده نداره جز صبر

بارداربودنشو که شکر خُدا بارداری ولی بتات کمه شیاف پروژسترون فرتیژست ۴۰۰ بگیر مقعدی بزن

اخه دکترم گفت شاید باردار باشی باید تکرار بشه مشخص بشه..دلم گرفت نمیدونم الان باید چیکار کنم..لانه گزینی باشه خوبه شیاف؟داروخونه بدون نسخه میدن یا برم دکتر؟

الهی آمین برات صلوات میفرستم به نیت یه بارداری سالم و خبر خوش بارداریت توی همین  ماه عزیز❤🫂

قربونت برم عزیزم انشالله خدا از دهنت بشنوه.

الهی توهم دلت شاد بشه ،بتات رفت بالا و مطمئن شدی بیا بگو ماهم خوشحال بشیم😘

2706