2752
2734
عنوان

بتای ۱۳ روز موعد 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 81 پست
اخه دکترم گفت شاید باردار باشی باید تکرار بشه مشخص بشه..دلم گرفت نمیدونم الان باید چیکار کنم..لانه گ ...

اره میدن لانه گزینی باشه جاشو سفت میکنه بهتر به رحمت میچسبه

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭تیکربارداریم نیست برای اینه که اِنءشااَلله خُردادماهِ اِمسال حامِله باشَم وبِمونه بَرام ودیگه هیچ مشکلی ازهیچ جهتی پیش نیاد برای خانواده مون !❤
سلام عزیزم الهی که خدا دلتو شاد کنه ونی نی داشته باشی، میشه بگی دقیقا چه روزهایی اقدام داشتی؟ دارو ...

اعزیزم ممنون بابت دعای خوبت و از خدا میخوام اگه بچه میخوای توی این ماه پربرکت دلت رو شاد ودامنت رو سبز کنه🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
برم پس دارو خونه زودتر 

خودت نرو زیاد تحرک نکن بگو شوهرت بخره هر۱۲ ساعت یکی بذار مقعد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭تیکربارداریم نیست برای اینه که اِنءشااَلله خُردادماهِ اِمسال حامِله باشَم وبِمونه بَرام ودیگه هیچ مشکلی ازهیچ جهتی پیش نیاد برای خانواده مون !❤
خودت نرو زیاد تحرک نکن بگو شوهرت بخره هر۱۲ ساعت یکی بذار مقعد

استراحت میکنم تا دیروز مشغول خونه تکونی بودم چون دکترم گفته بود با فولیکول این ماهت بارداری رد شده برای ماه بعد اقدام کن و دارو بهم داده بود گفتم بازم یه تست بارداری بدم

همسرم که نمیدونه حقیقتا هنوز دخترم رو میفرستم بره بگیره

استراحت میکنم تا دیروز مشغول خونه تکونی بودم چون دکترم گفته بود با فولیکول این ماهت بارداری رد شده ب ...

خُدا هر۴نفرتون رو برای همدیگه حفظ کنه اِنءشااَلله !به خودت استرس نده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خُدا هر۴نفرتون رو برای همدیگه حفظ کنه اِنءشااَلله !به خودت استرس نده

عزییییزم ممنونم ازت سلامت باشید چه حس خوبی بهم دادی گفتی ۴ نفرتون رو🥺خدا صد برابر این حس قشنگی که بهم دادی رو توی زندگیت برگردونه 🫂

عزییییزم ممنونم ازت سلامت باشید چه حس خوبی بهم دادی گفتی ۴ نفرتون رو🥺خدا صد برابر این حس قشنگی که ب ...

فدات شم عزیز دلم امضامو اگه ناراحت نمیشی بخون منم دعا کن!😻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات شم عزیز دلم امضامو اگه ناراحت نمیشی بخون منم دعا کن!😻

عزیزم خوندم برات نذر میکنم خدا بهت دوتا پسر بده سالم وصالح جبران دلت بشه خیلی سخته خیلی خیلی..به نیت حاجت دلت الان برات حمد وصلوات خوندم ده  تا آیت الکرسی هم نذر میکنم برات الان ۵ تا شو میفرستم ۵ تای بعدی رو نگه میدارم باردار شدی بهم بگو🫂خدا بزرگه رحمتش فراوون❤

عزیزم خوندم برات نذر میکنم خدا بهت دوتا پسر بده سالم وصالح جبران دلت بشه خیلی سخته خیلی خیلی..به نیت ...

فدای دلت عزیزم منم برات ۵تا حمدمیخونم وصلوات ۵تاهم فردا میخونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدای دلت عزیزم منم برات ۵تا حمدمیخونم وصلوات ۵تاهم فردا میخونم

مرسی از لطفت🫂 خدا دلت رو شاد کنه خیلی زود🫂نماز استغاثه به  حضرت زهرا حاجت میده خیلی.به دلم افتاده بخون امروز برای حاجتت زمان زیادی هم نمی‌بره از خود حضرت زهرا بخواه..حتما اگه میتونی انجام بده..دلم روشنه❤

مرسی از لطفت🫂 خدا دلت رو شاد کنه خیلی زود🫂نماز استغاثه به  حضرت زهرا حاجت میده خیلی.به دلم اف ...

عزیزززم چقدر حس خوب بهم دادید.

نماز چطوریه؟همون ۱۰۰تا حمد و۱۰۰تا سوره قدره؟

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
عزیزززم چقدر حس خوب بهم دادید. نماز چطوریه؟همون ۱۰۰تا حمد و۱۰۰تا سوره قدره؟

ابتدا دو رکعت نماز بخوان (دو رکعت نماز مستحبی)

پس از پایان نماز سه مرتبه تکبیر گفته و در ادامه سی مرتبه تکبیر بگو و تسبیحات حضرت زهرا را بجاآور (تسبیحات حضرت زهرا: سی و چهار مرتبه الله اکبر، سی و سه مرتبه الحمدلله، سی و سه مرتبه سبحان الله)

سپس به سجده برو و صد بار بگو: یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی (اى سرپرستم اى فاطمه به فریادم برس)

سپس، طرف راست صورتت را بر زمین بگذار و همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) صد بار بگو.

سپس طرف چپ صورتت را بر زمین بگذار و صد بار دیگر، همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) بگو.

پس از آن، دوباره به سجده برو و صد و ده مرتبه، همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) بگو

و حاجت خود را بطور کامل بیان کن، ان شاءالله که برآورده شود.

من از گوگل دراورده بودم حاجت هم گرفتم. با دل شکسته در خونه ی حضرت زهرا خودش مادره دست خالی برت نمیگردونه❤

2706