2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مس من خوشم نمیاد 💚

اونیکی هم طرحش شلوغه ولی بدم نیس

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2731

هردوتا شون خوشکل هستن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2738

پایینی اون‌مسی ها چه‌قشنگن

تازه از تعلیقی برگشتم😍.                                      اگه مخالف نظرمی،ریپ نزن مجبورت نکردم‌ک باهام بحث کنی😬        مغز من توالت نیس که بیایی توش ب...ر.ینی 🤧😂  منم جلو زبونمو نمیتونم نگهدارم هرچی لایقته بارت میکنم             ....     البته بعضی کاربرا اینقد شعوردارن که روشخصیتشون میشه کراش زد ولی ادم زبون نفهم هم زیاد هست 😶‍🌫️واینکه اگه ریپ زدی وجوابتو ندادم،بدون حتما ازت خوشم نیومددوست ندارم باهات صحبت کنم🤫🤙
اولی خیلی خاصه.من کلا مس دوست ندارم.همه جام هست.ولی در کل به نظرم هیچ هفت سینی ۲۱ تومن ارزش نداره

خب چینیه و از بقیه اجزاش میشه برای پذیرایی استفاده کرد به نظر شما مس ها خوب نیس و اگر بخوام عوض کنم پیشنهادتون چیه؟؟🙏🏻🙏🏻

خب چینیه و از بقیه اجزاش میشه برای پذیرایی استفاده کرد به نظر شما مس ها خوب نیس و اگر بخوام عوض کنم ...

میخواستی بخری من پیشنهاد میدادم مس نخری ولی وقتی داری چرا خرج اضافه؟همینو استفاده کن.ولی بازم میخوای عوض کنی تو پیجا پر هفت سینه با قیمتای خیلی کمتر.چوبیا امسال ترندن