2733
2739
عنوان

خانمها سیرابی رو چجوری درست میکنین؟

59572 بازدید | 18 پست
سلام. من اصلا اهل گوشت نیستم نمیگم گیاهخوارم اما خیلی خیلی کم میخورم در حد یه تیکه مرغ در هفته. شوهرم همش غر میزنه که این چیه همش غذاهات پلو و آش هستن. کله پاچه ای، سیرابی، چیزی درست کن.
چندروز پیش طی یه اقدام عجولانه یه سیرابی خریدم اما نمیدونم چجوری درستش کنم. داره میگنده لطفا اگه بلدین بهم بگین ممنون میشم
من با نخود می پزم شبیه کله پاچه می شه با نون واسه صبحانه می خوریم
دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ریزش کنی خیلی راحت تر میپزه و راحت تر میشهشخورد با پیاز و فلف و زردچوبه اخر دفعه نمک بزن اخردفعه کمی عدس بریز خیلی خوشمزه مبشه
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
2740
قبلش تکه 6ای کوچک کن.بد یه جوشش بده آبش را عوض کن،بعد باپیاز، نمک،فلفل سیاه،دارچین،یا تو زود پز بپز یا از شب تا صبح تو قابلمه.نخود هم اگه می خوای بریزی بگذار از قبل خیس بخوره ولی خیلی نریز نخود
دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
اول تمیزش کن همه جاشو دوطرفشو
بعدش قشنگ آب بکش
تیکه تیکه اندازه ی کف دست ببر
بزار ت ی اب نمک ضدعفونی و تمیز شه یه ساعتی
بعدش دوبار ابکشی کن و تمیز بشور
بعدش بزار بدون هیچی بپزه فقط یه خورده زردچوبه بزن و پیاز و یخورده فلفل سیاه بزار بپزه توی زود پز
بازش کردی نمک بزن
از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
عزیز خوب ریزش کن،مقتی جوشید آبشوبریز،پیاز داغ درست کن و ادویه،نمک و زردچوبه بزن،حتما یه کوچولو نخودم توش بریز خیلی خوش بوش می کنە و خوشمزه،تو زودپز بپز....بزارآبشم غلیظ بشه تا خوشمزه باشه
مامانم سیرابی رو تکه تکه میکنه با پیاز و ادویه و فلفل و آب میزاره تو زودپز میپزه آخر سر یکم نعنا داغ درست میکنه و یکی دو قاشق هم کشک آب میکنه و به سیرابی اضافه میکنه و میزاره یه ربعی بجوشه عالی میشه
حباب را دیده ای چه دل نازک است، دیده ای چگونه می شکند، فرو می ریزد و نیست می شود؛ انگار من هم حباب شده ام انگار من .... مرده ام
2706