2733
2734

توروخدا اگ راهی سراغ دارید بگید الان یکی دو ساعته حس میکنم گلوم خشک شده و اب دهنمو قورت میدم گلوم ی حالتی میشه  خیلی از گلودرد میترسم بخاطر نی نیم‌ میترسم خدایی نکرده بهش انتقال بدم 

توروخدا اگ راهی بلدید ک سریع گلو دردو خوب میکنه بگید دعاتون میکنم 😔

تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برید دکتر عزیزم وگرنه حالتون بدتر میشه 

ولی میتونید اب ولرم یا ابلیمو و عسل بخورید یا دمنوش های اویشن و پونه 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2740
قر قره کردن محلول آلومینیوم ام جی اس و دیفن هیدرامین  و به نوزادتون هم تا زمانی که خوب نشدید ب ...

عزیزم ممنون 

دخترم شیر خودمو نمیخوره 

تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.