2733
2734
عنوان

جواب سلفریم هفته دیگه میاد روزه دارا عزیزای دل هرکی میتونه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 25 پست
حتما نمیدونم تو سونوی ان‌تی نگفته بودن مشکلی هست به خاطر سن مامانم فکر کنم فرستادنش ، عدد سندرم دان ...

من ۱ب شیشصد بودم😔میشه از مامانت عدد ان تی و بپرسی ببینی ان بیش نوشته یا ن؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
میدونی چه مافیایی پشت همین کاسبی از مادرای باردار هست؟  خب اگه استرس ندن که چیزی کاسب نمیشن!!! ...

نذر نمک کردم نذر دیگه ای هم انجام دادم ی نذر دیگم امروز فردا میدم یعنی به جایی نیست دست ننداخته باشم😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنوگرافی دادم هم ۱۲هفته هم ۱۵هفته  چند هفتگی ریسک زد بعد تو ۱۲هفتع تیغه بینی دیده شده بود تو س ...

من هفته ۱۱ اگر درست یادم باشه ازمایش دادم و های ریسک زد. تیغه بینی رو یادم نیست. ولی یادمه خییلیا ازمایششون های ریسک بود ولی جوابش سلفریشون خداروشکر خوب بود. 

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
من ۱ب شیشصد بودم😔میشه از مامانت عدد ان تی و بپرسی ببینی ان بیش نوشته یا ن؟

یکی از آشناها یک به ۸۰ بود بچه‌ش سالم بود نگران نباش

ان‌تی مامانم ۱.۴۵ بود

اون یکی رو نمیدونم الانم مامانم نیست ازش بپرسم 🥲

آقا رضااا مبارکتت باشههه .... تو تاپیکای سم تگم کنید ❤️
2728
من هفته ۱۱ اگر درست یادم باشه ازمایش دادم و های ریسک زد. تیغه بینی رو یادم نیست. ولی یادمه خییلیا از ...

توکلم ب خداست ولی استرس داغونم کرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
یکی از آشناها یک به ۸۰ بود بچه‌ش سالم بود نگران نباش ان‌تی مامانم ۱.۴۵ بود اون یکی رو نمیدونم الان ...

انشالله که خیر باشه و سالم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
میشه روزه بگیرم یعنی اگه بشه که حتما میگیرم بدبختی من فشار خون دارم با قرص اونا چیکار کنم  وا ...

چرا نمیشه عزیز

من باردار بودم کل ماه رمضونو روزه گرفتم. مرز دیابتی شدن بودم که روزه داری ماه رمضون کامل درمانش کرد

اذان مغرب که میگفتن نماز میخوندم. بعد نماز به تک تک اهل بیت(ع) سلام میدادم بعدش دست به شکمم میگرفتم و دعا میکردم و اشک می ریختم

به خدا قسم تک تک ویژگی هایی که واسه بچه م از خدا خواستم همش مستجاب شد

این ماه سراسر نور و استجابته.  استفاده کن

بین افطار تا سحر به خودت برس

من باردار بودم تا سحر بیدار میموندم که بتونم خوب بخورم. از مایعات، میوه و سبزی، مغزه جات و... روزا رو میخوابیدم

اصلا هم اذیت نشدم

واسه فشارخونت اگه نمک تصفیه شده مصرف میکنی همه رو بریز دور... نمک آبی بخر. پیدا نکردی نمک دریا رو از جاهای معتبر تهیه کن

تحت نظر طبیب اسلامی باش فشارت کنترل شه

2740
مامانم میگفت مطب خیلب شلوغ بوده مثل اینکه الان همه‌رو میفرستن سلفری بدن 🥲 شما چند سالتونه ؟

من۲۶

اره خیلیا ریسک میزنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
چرا نمیشه عزیز من باردار بودم کل ماه رمضونو روزه گرفتم. مرز دیابتی شدن بودم که روزه داری ماه رمضون ...

اگه بشه که حتما میگیرم🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸