2737
2739

سلام خانوما کم تا بیش فک کنم بعضیاتون جریان طلاق منو بدونید تو تاپیکای قبلیم توضیح دادم واسه چی میخوام جدابشم وقتی رفتیم مشاوره به مشاوره میگفت تو همین جلسه سرتهشو هم بیار نمیخوامش من دیگه نمیام مشاور گفت حالا چرا انقد واسه طلاق عجله داری یعنی دوسش نداری زنتو یا زندگیتو میگفت نه مشاورم گفت بعد طلاق برنامه ت چیه بازم ازدواج میکنی گفت تو اولین فرصت آره چراکه نه بعد مشاور گفت چرا خانومتو کتک میزنی مگه کیسه بکسه هر هر میخندید گفت وای چه تشبیه خوبی دیگه مشاورم گفت شما که راصی نیستی برگردی به زندگیت منم نامه عدم تفاهم میدم بهتون  واقعا باورم نمیشه اون همه منو کتک زد اذیتم کرد فحش ناموسی داد توهین و تحقیر به خودمو خانوادم چندباری که به قصد کشت میخواست خفه م کنه چرا آخه مگه من چیکارش کرده بودم اگه دوسم نداشت پس یعنی همه حرفاش فیلم بود اگه دوسم نداشت چرا باهام ازدواج کرد 

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خدا جوابشو به شدیدترین شکل ممکن بده

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم❤️من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍

عزیزم میدونم خیلی سخته ‌ اونم انگار از چیزی عصبیه میخاد تلافی چیزی رو سرت در بیاره

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2740

میدونین فک میکنم یا زیادی فوی ام این روزا یا بی حس شدم که اون بیخیال اونطوری صحبت میکرد من اصلا فک میکردم هیچی نشنیدم واقعا این روزا حس خوبی دارم اگه قبلا اون حرفارو میشنیدم مطمنم تا الان تو بیمارستان روانی بستری بودم ولی واقعا نه حرفاش نه کاراش دیگه واسم مهم نیست فقط میخوام از یه آدم بی ارزش جدابشم ولی بعضیا چقد میتونن کثافتو حال بهم زن باشن آخه مردک بگو درست دوسم نداشتی ولی روانی بیچاره چرا سر هیچو پوچ اونقد کتکم میزدی منم ازون خرتر که شیش ماه تحملش کردم ولی باز خداروشکر دیگه تمومه 

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

حتی اگر تعهد بده تو دادگاه 

هزار بار هم بگه برگرد ادم خوبه میشم عمرا اگر بشه اون ذاتش همینه برو تا بچه نداری زندیگت نجات بده خدا بهترین هاا رو گذاشته سر راهت اقوام ما جدا شد الان بهترین زندگی داره بهترین شوهر پولدار مجرد خوشکل خوشتیپ دوستش داره نمیزاره سر انگشتت زخم بشه 

کس دیگه ای تو زندگیشه؟

نمیدونم ولی فک کنم آره یه حسایی دارم واقعا 

حتی اگر تعهد بده تو دادگاه  هزار بار هم بگه برگرد ادم خوبه میشم عمرا اگر بشه اون ذاتش همینه بر ...

بله عزیزم درسه نه من تصمیممو گرفتم به خودش و همه گفتم حتی اگه به قیمت جونمم تموم بشه برنمیگردم

2706