2737
2734
عنوان

چقدر پسرها پررو شدن

1002 بازدید | 44 پست
دختردایی من با یک پسری آشنا شد همین تو عید یعنی عمر رابطه شون به یک ماه هم نمی‌رسه پسره ۲۴ سالشه و قصدش ازدواجه منتهی بشدت اعتماد به نفسش بالاست دخترداییم زنگ زده بود بهم گریه که دیشب بهش پیام دادم امروز عصر جواب داده یک کلام گفتم کجا بودی چقدر دیر جواب دادی یهو ویس فرستاده با لحن عصبانی و صدای بلند که چه جوری به خودت اجازه میدی من بازخواست کنی مگه کی هستی شما که تا این حد از حریمت رد میشی ! اینم گفته عزیزم مگه چی گفتم اینم فقط پیام داده که خودت برای من لوس نکن عزیزم عزیزم واقعا من هیچ منطقی تو رفتار پسر نمی بینم و بنظرم بشدت پررو و از خودمتشکره حالا فکر کرده چون دانشجوی پزشکی هست خیلی دیگه کسیِ
مانی،بردیا،داوین»»»»»همه ی زندگیم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام لیلا جون دلم واست تنگ شده بود احتمالا هم پسره خود شیفتس بی نهایت هم اینکه دختر داییت خودشو خیلی وابسته تشون داده فکر هم نمیکنم پسره قصدش واقعا ازدواج باشه ادمی که قصد ازدواج داره محتاط تر عمل میکنه
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2738
2706