2733
2739
عنوان

به نظرتون حرف زدی به مادر شوهرم زدم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 55 پست
همیشه خودم براش می‌ ذاشتم این بار دیگه به شوخی گلایه کردم ...

ببخشیدا شما زورت به خر نرسیده پالان و کتک زدی

اگر با برادر شوهرت مشکل داری با خودش در میون بزار چرا دق دلیتو سر مادر شوهرت خالی میکنی

میتونستی زنگ بزنی به خودش گلایه کنی

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره براش گذاشتم🤭

خوب الحمدالله،بی خیال دیگه مانانت زیادی مهربون و عاقله با روحیات جوونای الان سازگار نیست

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
نه مادرشوهرم ناراحت نشد اونم خندید تازه آخر شب براش موز هم برداشت 😂  مامانم بیشتر ناراحت شد 😏

ای بابا از دست مامانت 🤣

اونم‌مادره از گلوش پایین نمیرفته هرچی خورده واسه اونم برده.🤣

خیلی پولدارم😅
2738
اینو باید به همون برادر شوهرت میگفتی.. مادرش چه گناهی داره که اون نیومده. مطمئنا بهش اصرار کرده و پس ...

گناهش اینه که وقتی بچش نمیره و برای صاحب خونه ارزش قایل نمیشه اونم براش غذا نبره 😁 من اگه باید حتی صاحب خونه خودشم بگه ببر من روم نمیشه چه برسه که بخوام بگم 

گناهش اینه که وقتی بچش نمیره و برای صاحب خونه ارزش قایل نمیشه اونم براش غذا نبره 😁 من اگه باید حتی ...

خودت مادری دیگه، میدونی مادر نمیتونه طاقت بیاره، خودش چیزی بخوره، بچش نه... 

اما همینو به شوخی به برادر شوهرت بگو 

ببخشیدا شما زورت به خر نرسیده پالان و کتک زدی اگر با برادر شوهرت مشکل داری با خودش در میون بزار چرا ...

آخه فکر میکنم خیلی رو میخواد که کسی بی دلیل جایی نره بعد خودش رو بزنه بگه براش غذا ببرم ..حالا طرف اگه مریض باشه یا کاری براش پیش اومده باشه آره وقتی طرف برای ما ارزش قایل نیست حوصله ما رو نداره غذای ما رو هم نخوره😂😂 البته اگه محکوم به خسیسی نشم موضوع خسیسی و یه لقمه غذا نیست