2733
2739
عنوان

به نظرتون حرف زدی به مادر شوهرم زدم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 55 پست

منم بردار شوهرم نمیاد خونه 

برامم مهم نیس که بیاد یا نه 

حرفی هم به مادر شوهرم نمی‌زنم چون برام ارزش نداره که بخوام سر بردار شوهرم باهاش بد حرف بزنم 

بنظرم اشتباه کردی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

منم تولدی مهمونی چیزی بگیرم

داداش مجردم نمیاد با اینکه کلی عصبی میشم سر نیومدنش

ولی به رو نمیارم سهم غذا و کیکش و خودم جدا میزارم مامانم ببره براش

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
چ مادرشوهر خوبی چیزی نگفته 

دقیقا اگه مادرشوهر من بود روانی میشد ی لحظه چون این جو مواقع خون به مغزش نمیرسه میگفت غذای برا خودت نونت برا خودت و پا میشد میرفت خخخخخ

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
سعی کن حد و مرز نگه داری  شوخی شوخی جدی میشه

برادر شوهرم ۲۶سالشه بچه نیست که هیچ مناسبی نمیره بعد هر جا میرن مادر شوهرم براش غذا میگیره خوب نباید براش غذا ببره اونم بد عادت میشه فکر می‌کنه کارش خیلی خوبه حتی میوه و شیرینی هم می‌بره آخه مگه کوچیکه

می دونی واقعا پسر ها تو سن جوانی اصلا حوصله فک و فامیل ندارن منم برادر شوهرم حتی گاهی برادر خودم تو مهمانی ها شرکت نمیکنن حالا یا درس دارن یا اصلا حالشو ندارن یا با رفیق های خودشون هستن مادرها هم کاری نمیتونن انجام بدن دیگه زورشون نمی‌رسه سخت نگیر من همیشه بدون اینکه مادرشوهرم یا مادرم بگه از قبل سهمش رو میزارم ولی شوهرم زنگ میزنم به خودشون یکم غر میزنم که نیومدین چرا شما هم دیگه به روی مادرشوهرت نیار 

2706