2737
2734

من همیشه یه خواب تکراری دارم واون اینکه تو یه ساختمون نیمه کاره تویه جای متروکه گیرافتادم ونمیدونم راه خروج کدوم وریه همیشه موصوع خوابم همینه ولی مکانش عوض میشه نمیدونم علتش چیه

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چند روز پیش خواب دیدم که یه درخت انار هس بین سبزه ها خشکیده و کوچیک بود وقتی بهش دست زدم یه دفعه قد کشید سبز شد انار داد اناراش در حدی بزرگ شدن که ترکیدن 

صبحش بیدار شدم دیدم ارز دیجیتال رفته بالا سود کردیم همون روز همرفتیم یه خونه واسه اجاره پسند کردیم معامله کردیم شبش 

چه باحال 😂والا نمدونم شاید زیاد بهش فکر میکنی

اتفاقا اصلا بهش فکر نمیکنم واینکه اصلا خواب باحالی نیست خیلی ترسناکه فکر کن تویه شهر متروکه تنها تویه ساختمون نیمه کاره ای که نیمدونی کجایی وچطورباید بری بیرون 

ما یه طمین داریم سالهاست میخوایم بسازیمش ولی جورنمیشه شوهرم میگه ناخوداگاه ذهنت انقدر به اون قضیه فکرمیکنه این خوابومیبینی

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙
اتفاقا اصلا بهش فکر نمیکنم واینکه اصلا خواب باحالی نیست خیلی ترسناکه فکر کن تویه شهر متروکه تنها توی ...

اره خیلی ترسناکه زیاد بهش فکر نکن منم خواب های عجیبی دیدم یکیش مثلا تو یه خونه سیاه دست و پام بسته بود یه نفر  اومد من رو شکنجه میداد دعا دعا میکردم پاشم از خواب خیلی بد بود.

. دومی اینکه یک اسب سیاه بود روش سوار بودم یهو رسیدم به مسجد رفتم توش نشستم  عموی خدا بیامرزم رو دیدم داشت بهم با لبخند نگاه میکرد همین.