2737
2739

نیت میکنم فردا به نیابت از شهیدمحمودرضا بیضایی روزه بگیرم 

ایشونم کمکم کنن و گره از کارم باز کنند🥰

تاپیکم بمونه به یادگااار 

لطفا انرژی منفی ندید😘

با اینکه مذهبی نیستم و از شهدا چیزی نمدونم چقد این شهید خوبن و چهره معصومی دارن.

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

قبول باشه 

قفل کن که کسی انرژی منفی نده

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
منم دلم خواست یک روز به نیتشون روزه بگیرم حیف ک میخوام پریودشم🥲

چقد رو مخه واقعا پارسال منم همین زمانا بود پریود شدم گریه میکردم مامانمم میگف حالا چیزی نشدا بالاخره ک میشدی/:"

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
چقد رو مخه واقعا پارسال منم همین زمانا بود پریود شدم گریه میکردم مامانمم میگف حالا چیزی نشدا بالاخره ...

شاید باورت نشه منم گریم گرفته قشنگ احساس میکنم ا من بدشانس تر تودنیانی😐

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
ینی فردا میشی؟  میگم اگ نشدی توام دوس داشتی این کارو بکن😍

اگه نشم حتما

روزه میگیرم

سعی میکنم هرشبم ثواب ذکرای مختلفو بهش هدیه کنم

امیدوارم واسه حاجت روایی هردوتامون دعاکنه:)

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2706