2737
2734
عنوان

ازرحرص منفجر میشم بیاین راهنمایی

150 بازدید | 23 پست

دو روز پیش عروسی میرفتیم

از آرایشگاه خودم وقت ارایش گرفتم گفتم در حد معمولی میخوام ۵۰۰ توافق کردیم 

این وسط خواهرشوهرم گفت دختر دوستم اموزش میبینه بیا بریم پیشش خیلی کم میگیره رفتم حالا خیلی ناشیانه ارایش کرد بماند پیام داده یه تومن میخواد 

با خواهرشوهرمم رو دربایسی دارم موندم چی بگم 

اخه ارایش ۲۰۰ تومنی بود من چطور یه تومن بدم 

بقران از حرصم سکته میکنم

خدایا شکرت🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

باید قبلش به توافق میرسیدین 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

وااای منم یسری این بلا سرم اومد  مثلا فامیل بود چندبرابر بقیه ازم گرف قبلش هرچی گفتم بگو چقد میشع نگف اخر اون کارو کرد منم دادم  اما همیشع با خودم میگم راضی نیستم چندیرابرشو پس بدع. هیچوق پیش اینجور ادما نرید

2740
مگه قیمت در ابتدا طی نکرده بودین؟

نه 

گفت اموزش میبینه خیلی کم‌میخواد 

حالا جاریم واسه موهاش و ارایشش ۷۰۰ داده بود چه خوب شده بود 

حالا من موهامم دست نزد بیشرف

خدایا شکرت🖤
بگو عزیزم میکاپی که برام کرد مبتدی بود اگه میکاپ حرفه ای میخواستم میرفتم آرایشگاه، خودت گفتی داره آم ...

دقیقا اینو میگم 

اخه مژه هام میوفتاد 

خط چشم چپکی وای😐😐😐😐

خدایا شکرت🖤
نه  گفت اموزش میبینه خیلی کم‌میخواد  حالا جاریم واسه موهاش و ارایشش ۷۰۰ داده بود چه خوب ...

شمام تعارف بذار کنار به نظرم . پیام بده من میکاپ وی آی پی خودم نوبت گرفتم حدود ۵۰۰ و بخاطر اینکه شما گفتین کمتر میگیره اومدم پیش ایشون . میخواستم یه تومان بدم که میرفتم پیش همون دوست خودم. ضمن آنکه اصلا کارشون حرفه‌ی ای و در این حد قیمت نیست . 

وااای منم یسری این بلا سرم اومد  مثلا فامیل بود چندبرابر بقیه ازم گرف قبلش هرچی گفتم بگو چقد می ...

ولی من نمیدم 

اخه جاریم با ۷۰۰ ارایش حرفه ای با شنیون داده بود 

من یه تومن بدم واسه ارایش ابتدایی صورت 

خدایا شکرت🖤
اشتباه کردم عجب غلطی کردم

خجالت وتعارف بذار کنار با ارایشگره رک صحبت کن بگو ی تومن نمی ارزید 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706