2752
2734

دقت کردین وقتی ناراحتیم خودمونو به هر دری میزنیم که ناراحتی ازبین بره و دوباره حالمون خوب شه، هر حس ناخوشایندی که میاد فورا استرس میگیریم و میخوایم به هر روشی حالمونو خوب کنیم فقط،اگه به خودمون یاد بدیم که احساسات بخش خیلی بزرگی از زندگی ان و برای این به وجود اومدن که حس بشن دیگه استرس نمیگیریم،هر احساسی که داشتی، چه خوب چه ناخوشایند،حسش کن و آگاه شو که همونطور که تا الان کلی احساسات اومدن و رفتن، احساسات موندگار نیستن و تغییر میکنن، پس فقط حسشون کنید و اجازه بدید که درک بشن و ازشون عبور کنید،اونوقت دیگه انقدر بابت استرس،غم،خشم و......، استرس نمیگیرین

میدونم که گذرا هستن اما چطور باهاشون کنار بیام و درک کنم؟

اون هم وقتی میدونم همیشه به دلم می مونه اون ناراحتی

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
میدونم که گذرا هستن اما چطور باهاشون کنار بیام و درک کنم؟ اون هم وقتی میدونم همیشه به دلم می مونه ا ...

باید حسش کنی ناراحتیتو، غمتو، دردتو، ازش نترسی، اونم یه بخش بزرگ از زندگیته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید حسش کنی ناراحتیتو، غمتو، دردتو، ازش نترسی، اونم یه بخش بزرگ از زندگیته

حس کردن که بدتر باعث موندگاری غم میشه،بهتر نیست خودمون رو سرگرم کنیم تا از سرمون بیوفته؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
2731
حس کردن که بدتر باعث موندگاری غم میشه،بهتر نیست خودمون رو سرگرم کنیم تا از سرمون بیوفته؟

برعکس عزیزم اصلا باعث موندگاریش نمیشه، هیچ احساسی موندگار نیست این ترس ما از غمه که فکر میکنیم موندگاره