2733
2734
من بازدار نبودم نمیدونم ضرر داره یا نه اما اگه انجیر خشک ضرر نداره بخورین یا الو
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم حجم غذایی که میخوری چطوره؟
همش که سوپ و غذای سبک نمیخوری که؟
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
وای از یبوست نگو که منو بیچاره کرده تازه سرکلاژ هم هستم هر بار میرم دستشویی از ترس اینکه به بخیه هام فشار بیاد نصفه عمرم کم میشه😭
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
مرضی جون دلم واست تنگ شده بود.....
هنوز بهتر نشدی؟
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
تورک جونم سلام من غذام رو سنگین کردم طبق روال قبل و سوپ رو گذاشتم کنارش سالادم زیاد میخورم اما انگار نه انگار😢
منم دلم برات تنگ شده بود عزیزم نه بهتر نشدم گلم تازه آهن رو شروع کردم بدتر شد از دیشبم پرولوتون زدم که اینم یبوست رو تشدید میکنه گاهی تو دستشویی کلی گریه میکنم😢 تازه سرما هم خوردم😭😭😭😭
مرضی جون سوپم بخور.... آشم بخور..... اما غذای اصلیت نباشن..... میدونم خیلی داری اذیت میشی..... خیلی سخته خصوصا برا کسایی که مثل ما کلیم استرش داشتن یا دارن.....
2706