2737
2734
Mth رو دادم تورک عزیزم
مشکلی نبود
اما باز هم برای جلوگیری از خطر دکتر انوکساپارین 4000 بهم داد روزانه میزنم
حالا اگر جای دیگه هم اشکالی باشه باز خداروشکر اینا رو میزنم و آسپرین میخورم خیالم راحته
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنیا جون توکل بخدایی که همه چیز دست خودشه و از دست ما هیچ کاری ساخته نیست
من بارداری قبلیم اصلا استراحت نداشتم همه جیز پسرم عالی بود اصلا باورم نمیشد یهویی دچار زایمان زودرس بشم و یه شب یهو همه چیز از بین رفت چون خدا خواست😢بازم شکرش حتما حکمتی داشته
پدرم میگه خداوند 2 بار از کارِ بنده هاش خنده اش میگیره یکبار وقتی چیزی رو نمیخواد بشه و بنده هاش اصرار میکنن بشه یکبار وقتی چیزی رو میخواد بشه و بنده هاش اصرار میکنن نشه
2728
خدا شکر انشالله که میاد زیاد سخت نگیرین هر روز یه ایت الکرسی بخون فوت کن به بچت بعدشم عمه منم اینطوری بود نذر کرد طی حاملگیش قران ختم کنه بعد تموم شدن قران بچه ش سالم به دنیا اومد سزارین میکنی؟
لطفا لایک نفرمایید   باتشکر 
خدارو شکر که تجویز کرده واست..... البته سلکسان و آسپرین رو به خاطر pai1 تجویز میکنن که من مشکل جهش ژنی داشتم و برام تجویز شده بود..... خلاصه میگذرن این روزا..... منم اون موقعها فکر میکردم چی میشه؟ آیا بغلش میکنم؟ اما میبینی با اون همه مشکل صحیح و سالمم بغلش کردم..... پس مطمئنم همه تون این روزای خوبو میبینین..... روزایی که خسرت یه ساعت خواب به دلتون میمونه!!!!!!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2740