2733
2739
عنوان

برداشتتون از این حرفا چیه ؟

364 بازدید | 21 پست

اکسم نوشته:

نمی‌تونم وانمود کنم که اینجا حالم خوب هست خیلی وقتا حال خودم را در پشت دود سیگار مخفی می‌کنم که کسی نفهمد چه غمی دارم اما این زندان عمیقاً آزارم می‌دهد الان هدفم تنها دادن احساس آرامش به تو هست فقط از روی محبت و مهربانی این کار را می‌کنم الان تنها کسی هستی که در تصوراتم نقش می‌گیرد و صبورم میکند 

فکر کردن به تو در این شرایط با این حال بد بیشتر آزارم می‌دهد فکر کردن به اینکه چطوری بعد دیدنِ من برمی‌گشتی خونه با اون حال بد که اصلاً توصیف نمیشه!

برای یک ربع خوشحالی بی ارزش با من باید یک شب کامل اظهار ندامت و پشیمانی می‌کردی 

شرمنده که نتونستم مرهمی برای قلب مجروحت بشم ولی در جنگ درونی خودم مونده بودم

دوست داشتم بعد از اون اتفاق بیام و مهر و محبت تو رو دوباره به دست بیارم ولی دلم نیومد بازیچه افکار شیطانی من بشی مجبور بودم بد باشم

تا منو فراموش بکنی و دنباله یک روح وفادار دیگر باشی که آروم بشی ولی نه هر ولگرد بی سر و پا که بعداً ضربه بخوری حرف تو دلم زیاده که با خودم نگه داشتم شاید هر وقت برگشتم اونم با من آزاد بشه و بشه به تو گفت ...

مشتاق اینم که از دریاچه چشات باز خودمو ببینم وجدان منو وادار می‌کنه هرچی لازم داری واست انجام بدم بعد این همه معرفت 

یه روز تموم میشه این درد منتظر باش انشاالله جبران می‌کنم واست همه چی که از دست دادی 

ختم کلام دوستت دارم 

اندوه دوري را چه تسکین است جز خیال 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این یه متن آمادست قبلا خونده بودمش

ولی حالا احساسات اونم این هست یا نه نمیدونم

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
این یه متن آمادست قبلا خونده بودمش ولی حالا احساسات اونم این هست یا نه نمیدونم

وا 

نه رو کاغذ نوشته 

زندانه 

تو ملاقات داده بود به برادرش ک اون برام عکس گرفته

حتی تیکه کلام های خودشو استفاده کرده توش  

وا  نه رو کاغذ نوشته  زندانه  تو ملاقات داده بود به برادرش ک اون برام عکس گرفته&nb ...

عزیزم مشابهش دیدم 

من که به دیده های خودم و نوشته هایی که خوندم مطمئنم ازار ندارم بیام دروغ بگم

دقیقا مثل این نیست ولی زیادم دور نیست 

گفتی زندانه ناراحت شدم امیدوارم زودتر ازاد بشه

مشخصع چقدر دلش گرفته ست

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
2740
عزیزم مشابهش دیدم  من که به دیده های خودم و نوشته هایی که خوندم مطمئنم ازار ندارم بیام دروغ بگ ...

اره خب جملات مشابهش زیادن ....

ممنون

هزار بار خوندمش بازم یه طوریه برام  رابطمون برمیگرده؟

برمیگرده و پشیمونه. فقط لطفا دیگه شل نگیر واقعی واسه هم باشید.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

عذاب وجدان داره ک اذیتت کرده 

و شرمنده است ک با اون اخلاقش باز تو ازش دست نکشیدی 

شاید برگرده ولی شاید دوباره بره 

آدم مطمئنی نیست 

از این حرفا من بیشتر برداشتم حس عذاب وجدان بود ن عشق 

و اینکه شاید فکر می‌کنه تاوان کاراش با تو رو پس میده 

می‌دونم این حرفا دلتو خوش کرده بود 

ببخش ک اینا رو گفتم 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
دختر تو چقدر عذاب كشيدي تو اين يكسال كه پسره اينجوري ميگه ؟؟؟؟؟ ميخواد برگرده بهت….

گریه هامو دیده دیگه 

رو ب موت میرفتم از شدت گریه نفسم بالا نمی اومد ولی مجبورم میکرد از پیشش برم ...

2706