2737
2739

مانتویی

اصلا صمیمی نیستم حتی سلام اینا هم نداریم 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در حد جزوه ارتباط بدنیس ک

اره ولی گروه داریم نیاز نیس حضوری باهاشون حرفی بزنم 

مگر اینکه بیان سلام کنن 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2740

تجربه ۷سال یونی به من ثابت کرده صمیمت با پسرکاننن دانشگاه خبطی است بس شنیع...این موجودات بسیار بی جنبه ان و اماده ی خاله زنک بازی... فردا پس فردایی یه کیس مناسب بخواد امارتو بگیره میگن دور از جون دختره فلانه...البته اینجانب سلام و علیک رو داشتم،مشکل درسی رو‌میپرسیدم..ترجیحا از وسطای ترم یک که یکم شناخت پیش بیاد....از طرفی هیچوقت جبهه نداشتم...ولی یکیشون نفهمیدم مشکلش با من چی بود،منم به هیچ جام میگرفتم

من سال سوم دانشگاس

هیچ کدوم خانما رو نمی‌شناسم

چه برسه آقایون

فقط موقع امتحانا 

عکس قبل و بعد صندلی امتحان خودمومیببنم

تامام 

خدا چقدر قشنگ میگه:   اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُ بهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍  🌱️خوشگلایه عدد مغازه لوازم آرایشی دارم خوشحال میشم ازم خرید کنید ای دی روبیکام @janan_4566 قیمتامم مناسبه 🌼🌹🦋♥️
2706