2733
2739

پشت گردنت

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یدونه مچ دست دارم که خب البته دیده میشه، یدونه هم پشت گردن که معمولا دیده نمیشه مگر اینکه موهامو ببینمو پشتمم لباسم باز باشه. میتونی کشاله رون یا زیر ناف هم بزنی قشنگه

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731
من یدونه مچ دست دارم که خب البته دیده میشه، یدونه هم پشت گردن که معمولا دیده نمیشه مگر اینکه موهامو ...

موهامو ببندمو *

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2740

بزن دنبالچه ت،رو ستون فقرات،بالای باسنت

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
زیر ناف دوستم میگفت اگه بچه دار بشی سزارین کنی تتو خراب میشه

خب کو تا اون موقع، بعدش ترمیم میکنی

عزیزم اینا همش مضره بده چرا انجام میدی یکی از فامیلامون زد فرداش ک تصادف کرد فوت شد  غسال ه ...

زیاد به اینا فکر نمیکنم آدم یک بار زندگی میکنه نمیتونم انجام ندم که عزیزم

2706