2733
2734

تلخ ترین و شیرین ترین اتفاقی که امسالی که تقریبا رو به پایانه براتون چی بود؟

فقط در حد یک جمله بفرمایید...

نوشتن این شعر اینجا هم به نظرم خالی از لطف نیست:

بهار که بیاید، دیگر رفته ام، بهار، بهانه رفتن است. حق با هدهد است که 

می گفت: رفتن زیباتر است، 

ماندن شکوهی ندارد؛ آن هم پشت این سنگ ریزه های طلب.

گیرم که ماندم و باز بال بال زدم، توی خاک و خاطره، توی گذشته و گِل. 

گیرم که بالم را هزار سال دیگر هم بسته نگه داشتم، بال های بسته اما 

طعم اوج را کِی خواهد چشید؟

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شیرین ترین اینکه امسال اولین بار بود قسمتم شد برم پیاده روی کربلا تا حالا پیاده روی نرفته بودم غیر از محرم رفته بودم فقط بعدشم قسمت شد برای اولین بار برم اعتکاف و واقعا از اینکه سی سال اعتکاف نرفته بودم برام حس حسرت ایجاد می‌کنه و تعجب میکنم از خودم اعتکاف فوق العاده بود واقعا 

تلخ ترین هم نمی‌خوام بگم کلا مدلم مدل گفتن چیزای منفی نیست 

امسال کلا برای‌من‌تلخ بود هیج اتفاقی خوب نیافتاد الزایمر پدرم مرگ عمم زمینگیر شدن زن عموم قبول نشدن شوهرم در کنکور بعد از یکسال اروم‌نگه داشتن بچه ها و خونه موندن 

رفتیم کربلا کلی اتفاق بد رنگارنگ براموم افتاد هیجی از زیارت نفهمیدیم‌ مریضی دایمی پسرم و ضعیف شدنش سرطان پسر عمه جوانم و هزار تا افتاق بد دیکه

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه
2738

هرررر چی فکر کردم یادم نیومد دوست داشتم اول خاطره خوب بگم 

ولی تلخ ترینش تصادف داییم و خونوادش سخت بود خیلی 

یه بار هم خودم کهیر زدم دو شب تا صب گریه میکردم فک میکردم جاشون میمونه 😂😂

تلخی رو نمیگم 

شیرین ترینش رسیدن دو تا مرغ عشق بعد از ۲۰ سال

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

تلخ ترین ...عمل تعویض مفصل مادرم ک خیلی اذیت شد 

شیرین ترینش هم پسر  شیرین زبون من تازه ب حرف اومده دلم قنج میره براش 

و مامانم پاهاش روبراه شد خدا رو شکر

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست