2737
2734

امروز تو آژانس وقتی سوار شدیم من با مامانم یه خانومی هم جلو نشسته بود 

آنقدر راحت حرف میزد با راننده تاکسی که ما فکر کردیم زنشه ولی بعدش فهمیدیم که نه 😏

چی می‌گفت مگه؟

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اول که یه بیستکویت میخورد تعارف زد به راننده آژانس ولی اون رد کرد 

باز یه ده دقیقه گذشت باز تعارف زد راننده آژانس نمی‌خواست بگیره ولی آنقدر خانومه اسرار که بردار که اونم خندید همشو گرفت گذاشت پشت فرمان

چی میگفت

اول که ما سوار شدیم یجا دیگه می‌رفتیم اون راننده آژانس هم گفت خونش هونجاس ما رو هم می‌بره ولی بعدش با عشوه های این خانوم مارو وسط راه سوار ماشین دوستش کرد گفت من یه مشکلی برام پیش اومد شما با ایشون برین

2740
خاک تو سرش احمق

بعدش بطری آبی که راننده آژانس خورده بود گفت آب میخام ابت بده بخورم راننده آژانس هم گفت دهنیه گفت عیب نداره 🤕

بعدش آنقدر از خودش و خانوادش تعریف که ما اینجوری هستیم اونجوری هستیم هر ده دقیقه هم یه یکی زنگ میزد قربون صدقش می‌رفت به راننده آژانس نگاه میکرد 😒 وای یعنی هیچوقت این چیزا به چشم ندیده بودم 

راننده آژانس هم همه مسافرا پیاده کرد جز اون خانوم و رفتن مارو هم داد ماشین دوستش گفت من مشکلی پیش اومده باید برم حتی بچش زنگ زده بود گفت بابا من کار دارم امشب نمیام خونه به مامانتم بگو 🤕

2706