2733
2739
عنوان

به نظرتون من لجبازم؟

68 بازدید | 8 پست

دیشب عروسی یکی از دوستای شوهرم دعوت بودیم درسته حالا هیچکس و و اوتعروسی نمیشناختم حتی عروسو ولی خیلی دلم میخواست برم دلم گرفته بود تو خونه ساعتای هشتو نیم بود زنگ زدم شوهرم گفتم چرا نمیای اماده شیم بریم مغازه رفیقش بود گفت بعدا حالا میام .نه شد.نه و نیم شد نیومد متم عصبی شدم رفتم یه چیزی  خوردم که بگیرم بخوابم ساعت ده اومده میگه بریم عروسی! گفتم الن دیگه دیره زودتر میومدی منم انقد تنها نمیذاشتی من دیگه نمیام هرچی اصرار کرد بیا گفتم نمیام دلم میخواست ار اول عروسی برم نه آخرشو دلخور شد تنها رفت .حالا میگه تو هیجا نمیری گوشه گیری لجبازی گناه من چیه کارای اون دقیقه نوده

آخه دیگه ده میرفتی ۱۰ ونیم باید برمیگشتی دیگه

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ن خب حق داشتی

منم عصبی میشدم وقتی همسرم به موقع نمیومد

شب قبل تولدم هی گفتم بیا گفت درس دارم دید ناراحت شدم

ساعت یازدهو نیم اینا اومد منم عصن ذوق نکردمو تو قیافه بودم

من سپردم ب خدا ،هرچه خودش میخاهد🙌🏻😇
2740
حق باتو اگه۱۰میرفتی ومیدیدی که شام خوردن چه حالی میشدی همون بهترکه نرفتی

دقیقا. تازه قسمت خانوما کادو جمع میکردن گفتم فک کن تا الان جمع کردن تموم شده من دست خالی اخرین نفر برم بشینم فقط شام بخورم خب ضایعس