2733
2734
عنوان

بالخره تموم شد😍😍😍

465 بازدید | 39 پست

با وصل کردن آخرین هوکس پرده فهمیدم که دیگه پرونده این خونه تکونی که مثل پنیر پیتزا کش میومد بسته شد...

طبق برنامه ریزی هام قرار بود اول اسفند تموم بشه اما چندتا اتفاق غیر منتظره و کمی هم مریضی منو از برنامه ریزی هام یه 17روزی عقب انداخت اما بالاخره تموم شد.

همسرهم همین الان چاییشو خورد و رفت فوتبال و منم با یه لیوان چایی لش کردم روی مبل و دارم از برق خونه کیف میکنم و از ذوق اینکه این چندروز باقی مونده ی سال مال خوده خودمه لبخند روی لبام میاد و خستگی یادم میاد.

این لحظه هزاران بار تقدیم خانمایی که هنوز درگیر خونه تکونی ان😍🥰😘

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هنوز اصلا شروع نکردم 😐💔

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
2731
2740

به سلامتی عزیزم 😍🥹❤️

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
من هنوز اصلا شروع نکردم 😐💔

حتما خونه ات تمیزه یا بچه کوچیک داری اگر نه که عیبی نداره خب همه که نباید خونه تکونی کنن خب بهضیا دوست ندارن منم سالای قبل انجام نمیدادم اولین بارم بود و کلی کیف داد

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
2706