2737
2734

من امروز یک روز خوب برای سگ بودن رو شروع کردم چا اون وو توشه خیلی قشنگه🤣🤣

روباه نه دم و زیر چتر ملکه و گابلین و هتل دل لونا و افسانه نوکدو هم ک بشدتتتتتت قشنگن . چتر ملکه و روباه نه دم تو صدر لیست مورد علاقه هامن

خدایا به هرکس اون چیزی رو ببخش که براش مثل یه معجزه می مونه ..🤍
من امروز یک روز خوب برای سگ بودن رو شروع کردم چا اون وو توشه خیلی قشنگه🤣🤣 روباه نه دم و زیر چتر م ...

یه روز خوب برای سگ بودنو دیدم خیلی قشگه بکم دختره زشته ولی درکل فیلم خوبی بود

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من امروز یک روز خوب برای سگ بودن رو شروع کردم چا اون وو توشه خیلی قشنگه🤣🤣 روباه نه دم و زیر چتر م ...

چتر ملکه طنزه؟!

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  

آهنگ ترانه خیالی هم خیلی قشنگه پارک جیهونِ کراش العالمین توش بازی می‌کنه . 

با شوهرم ازدواج کن رو تازه تموم کردم واقعا محشره . 

اگه تازه کی درامر شدی خنده در وایکیکیرو هم ببین ک جر میخوری از خنده 

عطر _ شیطان من _ بکش خلاصم کن _ او زیبا بود _ مشکلی نیست خوب نباشی _ دوباره ۱۸ سالگی 

ژانراشون چیه 

به جز شیطان من ک دیدم

2740
آقای ملکه زیبایی حقیقی

اینارو دیدم مرسی

خیلی قشنگ بودن زیبای حقیقی و چندین بار دیدم

آهنگ ترانه خیالی هم خیلی قشنگه پارک جیهونِ کراش العالمین توش بازی می‌کنه .  با شوهرم ازدواج کن ...

نه حدود یه سالی میشه  

خنده در وایکیکی که عالیه از بس خندیدم

ترانه خیالی ژانرش چیه

چتر ملکه طنزه؟!

ن به اون صورت . داره ولی کم . عوضش واقعا قشنگه . جوری که از خودش و بچه هایش مراقبت می‌کنه در برابر دسیسه ها و اینکه تا قسمت آخر میبرتت.من واقعا خوشم اومد از ابهت ملکههه . 

قبلاً هم ازش سریال سیگنال رو دیده بودم ژانر پلیسی فانتزی واقعا قشنگ بود . 

ن به اون صورت . داره ولی کم . عوضش واقعا قشنگه . جوری که از خودش و بچه هایش مراقبت می‌کنه در برابر د ...

پس میرم شروعش کنم

از تعطیلیای عید میخوام استفاده بهینه بکنم 

پایانش ک شاده ؟!وقتی پایان غمگین باشن تاچند روز فکرم درگیرش میشه🥲🤧

نه حدود یه سالی میشه   خنده در وایکیکی که عالیه از بس خندیدم ترانه خیالی ژانرش چیه

تاریخی ن براساس واقعیت . فانتزی . عاشقانه انتقامی 

بعد من ی سریال دیدم اضافه ی فوق العاده ... خییییلیییی قشنگ بود روون توش بازی می‌کنه و فانتزیه . انگار شخصیت های ی کمیکن ولی نمیدونن و بعد ک میفهمن می‌خوان داستان و عوض کنن

دبلیو هم قشنگه مثل بالاییه ژانرش . لی جون سوک و دونگی توشن🤣🤣اسم دونگی رو یادم نمیاد 

هیلر قدیمه ولی قشنگه . صدای جادو هم قشنگه 

فروشگاه قاتلان رو هم دیدم خوبه اگه اکشن میپسندی 

پس میرم شروعش کنم از تعطیلیای عید میخوام استفاده بهینه بکنم  پایانش ک شاده ؟!وقتی پایان غمگین ...

ن پایانش خوب بود . بگم اسپویل میشه ولی من که جونم جلا پیدا کرد 🤣🤣

تاریخی ن براساس واقعیت . فانتزی . عاشقانه انتقامی  بعد من ی سریال دیدم اضافه ی فوق العاده ... ...

مرسی بابت کمکت خوشگل خانم🫂💙

2706