2733
2734
عنوان

آیا آمپول پرولوتون ایرانی هم داریم؟

10012 بازدید | 12 پست
دکتر من پرولوتون برام نوشته اما داروخانه چیزی دیگه بهم داده یعنی اصلا اسم پرولوتون روش نزده یکی از امپولام زدم اما خیلی نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا حالا ایرانی ندیدم اکثر داروخانه ها دارن. اگه عکسشو داری بزار. من دوز 500 رو دونه ای 8تومن میخرم
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
Proluton depot
نوشته ی روشه. اگه دکترت پرولوتون تجویز کرده فقط همین رو باید بخری
پروژسترون که فایده نداره من پروژسترون رو روزی دوبار میزدم پرولوتون رو هر 12 روز یکبار اصلا دوز داروییشون متفاوته
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیزم تاپیک میزنی بشین ببین کی چه راهنمایی میکنه اگه مساله پزشکی نبود بدون شک وقتی بی توجهیت رو دیدم پستهام رو پاک میکردم!
2738
مانترا جان ناراحت نشو، منم بعد از ظهری تاپیک زدم یهو اینترنتم ترکید شرمنده بچه ها شدم ایرانیش رو من میزنم اسمش فمولایف هست، هیدروکسی پروژسترون 250 دونه ای 2500
بچه ها میشه برای سلامتی بچم یه صلوات بفرستین به وقت و سالم بدنیا بیاد؟