2733
2734
عنوان

پسر داشتن چه حسی داره؟؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3278 بازدید | 174 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من خیلی باعث افتخار خانواده هامونم اگه پسرم مثل اون باشه که غم ندارم اما اگه مثل دایی هاش و عمو ...

خب داییو عموهاش ژناشون توو وجود پسرت هست

خلاصه ک داییو عموهاش چه گلی ب سرشون زدن ک الان بخوایین بخاطر پسر بودن مغرور بشین

اگ پسرتون ادم مفیدی برای خودش و خانواده اش و در نهایت جامعه بود بیایین با غرور بگین بله من پسرم خیلی ادم درستیه 

وگرنه ک خیلیا دور از جون پسرای همین تاپیک 

معتاد شدن 

البته دختر پسر نداره ها کلا برعوسش برا دختر

مهم انسان وار بار اوردنه فرزنده

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
2731

اگه بتونم جوری بزرگش کنم که مثل باباش بشه آره احساس غرور میکنم 

احترامی که همسرم به باباش میذاره هیچوقت تنهاش نمیذاره همیشه کمک حالشه . دلم میخواد پسرمم برا باباش اینجوری باشه

وقتی پسر دار شدم از این خوشحال شدم که همسرم هم یکیو داره که وقت پیری به فکرش باشه 

امیدوارم اینطور بشه

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
با وجودي كه الان ميان چناني پسرو ميكبون كه نگم  غرور كه نه اما دوسش دارم بي نهايت  البته ...

دقیقلگا من خیلی نگران ایندشم خیلی‌.پسر خیلی کنترلش سخته دوران نوجوونیش واقعا برام‌نگرانکنندست با اینکه الان که پنج سالشه اینقدر عاقلو باادبو ارومه‌که‌نگو.میترسم گیر رفیق بد بیفته میترسم خدایی نکرده بره سمت چبیزای بد بااینکه نه تو خانواده خودم نه همسرم حتی سیگاری ندارن پسراشون‌همه سالم عاقل.میگم خدایا پسرمم مثله اونا بشه.اما بدی ای که داره پسرمن اخرین نوه هست و همسن خودش نداره که.بنظرم پسر خیبی سختتره تربیتش تا دختر

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
تحقیر کردم الان؟حس اونارو گفدم 😐

فکر میکنن طلا زاییدن.این حرف شماست دیگه.یعنی میخواین بگین فکر می کنن پسر زاییدن چه تحفه ای هستش.

ما ندرتاً دربارۀ انچه کـه داریم فکر میکنیم، درحالیکه پیوسته در اندیشۀ چیزهایی هستیم کـه نداریم. «شوپنهاور»
دقیقلگا من خیلی نگران ایندشم خیلی‌.پسر خیلی کنترلش سخته دوران نوجوونیش واقعا برام‌نگرانکنندست با این ...

دخترم همونه

من توو مارک دخترای مدرسه ای دیدم ک گل میزدن 

جامعه خراب شده

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

دخترداشتنم حس قشنگیه

خوب اونایی ک پسردوستن اگه دختردار بشن دخترو زنده ب گور میکنن؟؟

خداروشکر دوتا دختر دارم اوایل بخاطر همین حرفا خیلی ناراحت بودم ولی الان شکرمیکنم فقط سالم باشن

خدا همه پسراودخترارو برای پدر مادرشون حفظ کنه بچه جنسیتش برای پدر مادر فرق نمیکنه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706