2737
2734
عنوان

عاقبت مادر شوهر بد...

1000 بازدید | 29 پست
مادر شوهرم خیلی خیلی منو اذیت کرده جوری که تمام فامیل میگن که چه قدر بهت ظلم شده همیشه به شوهرم گفتم مامانتو حلال نمیکنم از خدا خواستم جواب ظلمی که بهم کرده رو ببینم امروز فهمیدم با پدر شوهرم دعواش شده قهر رفته خونه یکی از پسراش به نظرتون آه منه عذاب وجدان گرفتم
خدای مهربون 28/2/87منو به عشقم رسوند 2/10/91اولین فرشته و 25/3/95دومین فرشته رو بهم داد خدایا خیلی خیلی خیلی شکرت حفظشون کن بگو امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انقد بدم میاد تا یکی مشکلی براش پیش میاد فوری میگن آه و اوه بود این اتفاقات برای هرکسی میفته
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2740
نه بابا اه شما چیه ،،،زیادی خودت رو تحویل نگیر ،،احتمالا از شوهرش خسته شده رفته یه مدت هواخوری خونه پسرش
آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست
2706