2733
2739

سلام

ی تجربه جالب آشپزی که گفتم شاید شما خانم ها هم براتون تازگی داشته باشه (اگر میدونستید مارو ضایع نکنید!) 

دیروز ناهار بامن بود وعده فسنجون رو داده بودم

ظهر متوجه شدم ک فقط سه چهار دونه گردو خونه هست ک یکیشم پوک بود!! 

مونده بودم چیکار کنم ک چشمم افتاد به کنجد توی کابینت! دل رو زدم به دریا و با گردو چرخ کردم و فسنجون رو با همون چندتا دونه گردو و سه مشت کنجد میکس کردم (حالت پوره) با کمی رب انار ملس ریختم روی قابلمه مرغ ها که قبلا سرخ کرده بودم با پیاز و فلفل دلمه 

بعد جا افتاد و حسابی هم روغن پس داد!

شاید باورتون نشه هیچ مشخص نکرد و عطر عالی و بعد ناهار هیچکسی متوجه نشد ک فسنجون با کنجد بود!!! 

اینم بگم کنجد محلی (باپوست قهوه ای) بود.

حتما تست کنید.

امیدوارم تجربه مفیدی بوده باشه

مرسی از بودنتون🌷

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر جالب تازگی ذکر خیرتون بود

نوش جان

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اگه شوهر ایندم اشپزی بلد نباشه چی؟؟😨

یادمیگیرن

همه که از اول بلد نیستد!

مخصوصا تو تنهایی و سختی ها بیشتر کمک میکنه به این مورد

به شرطی که بخوایم!!

مرد و زن نداره!

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
چقدر جالب تازگی ذکر خیرتون بود نوش جان

سلام ممنونم

لطف دارید 🌷

سلام ممنونم لطف دارید 🌷

🙏🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738