2737
2739
عنوان

تجربه من از عکس رنگی

260 بازدید | 16 پست

اول سلام

من بعد از سه سال نازایی و سابقه تنبلی تخمدان و کندی اس..م همسرم رفتم که برم برای سیکل آی‌یو‌آی.

یکی از اقدامات لازم عکس رنگیه. 

من کلی گشتم تا یک مرکز عکسبرداری پیدا کنم که ماما عکس رو بگیره و آخر سر رفتم مرکز تصویر برداری رسا. توی خیابون پیروزی.

باید بلافاصله بعد از تمام شدن پریود بری که خون یا جنین احتمالی توی رحم نباشه.

از چند روز قبل هم بهت آنتی بیوتیک میدن تا اگه عفونت سطحی داری رفع بشه و حین عکس برداری به عمق رحم نفوذ نکنه.

اقا جونم براتون بگه. من شیاف دیکنوفلاک گذاشتم. کلی یوگا پایین تنه کردم که پروسه راحت بگذره.

اولش ضدعفونی میکنن و پوزینشن رو تست میکنند. بعد با دستگاه دهانه رحم رو باز میکنند. از معاینه بیشتره و دردش نسبتا زیاده. بعد ماده حاجب رو با سرنگ ول میده تو رحم و از اونجا هم تو لوله های فالوپ. بعد اپراتور یا ماما میره بیرون. عکس رو میگیره و بعد هم مایع رو تخیله میکنند. کل پروسه باید ۱۰ دققه طول بکشه.

اماااااا من لوله هام گرفتگی داشت و تقریبا بعد از ۳۰ ۴۰ ثانیه چنان دردی کشیدم. چنااااااان درد کشیدم که حس کردم شکمم داره منفجر میشه. و از شدت درد غش کردم😅😂 با اینکه واقعا آستانه تحمل دردم کم نیست. اما خیلی بد بود. خلاصه یهو دیدم اینا همه رو سر منن و دارن محم میزنند توی صورت و سینه ام. تازه بعدش دیدن یکی از لوله ها هنوز باز نشده چند سیسی دیگه هم وارد کردن اینجا دیگه من ضجه می‌زدم .

خلاصه ماما بنده خدا بدو بدو اومد و شکمم رو ارم فشار داد و یه حرکت هایی زد که یادم نیست چون دوباره داشتم غش می‌کردم. 😂

بعد از عکس برداری تا چند روز خونریزی خفیف دارید چون دهانه رحم زخم های سطحی برمیداره و باید همچنان انتی بیوتیک بخورید.

+به هیچ عنوان تنها نرید 

+اگه احتمال انسداد یا گرفتگی میدین با بیهوشی انجامش بدین.

+اگه بدون بیهوشی میرین مسکن خوراکی و مق...ی مصرف کنید.

+همون اول کار یک ابنبات بذارید گوشه لپ‌تون.

ان شاالله که هیچ کدوم نیازتون نشه اگه به دردتون خورد برای منم دعا کنید. 💝

در انتظار مادر شدن🥲

من انجام دادم. اونجوری که توصیف کردی برای همه نیست گلم. اگه چسبندگی یا گرفتگی لوله داشته باشه، درد داری. من یطرفم درد داشت. همون طرف چسبندگی داشت. دردش مثل پریودی بود. تنها رفتم. تک و تنها. چیز خاصی نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ویییی چه ترسناک  پاپ اسمیر چجوریه؟ دکترم گفته باید نمونه پاپ اسمیر بدم اونم درد داره؟

ببین اگا گرفتگی داشته باشی درد داره. در حالت عادی اونجوریا نیست.

پاپ اسمیر هم اینجوریه که مثل معاینه میخوابی به اندازه یه نیشگون یا یه شات لیزردهانه رحمت میسوزه. چون دکتر چند میلیمتر از بافت رحم رو برمیداره برای پاتولوژی و اینا. به همون اندازه درد داره.

موقع کارت کشیدن بیشتر دردت میاد😂😂😂

در انتظار مادر شدن🥲

منم ده روزپیش انجام دادم بعدسه بار ایوای ناموفق و دوباراقدام طبیعی دکترفرستادعکس رنگی من لوله راستم بازبود وهیچ دردی نداشتم ولی لوله چپم یه انسدادجزیی داشت که با مایع حاجب رفع شد ودردشم مث پریودی بود درحدچندثانیه تحملش کردم 

منم ده روزپیش انجام دادم بعدسه بار ایوای ناموفق و دوباراقدام طبیعی دکترفرستادعکس رنگی من لوله راستم ...

خب خدا رو شکر

میگن خیلی ها ماه های بعد عکس باردار میشن. ان شاءالله که شما هم جزو این دسته باشین و طبیعی و با راحتی مادر بشین.

در انتظار مادر شدن🥲
2738
خب خدا رو شکر میگن خیلی ها ماه های بعد عکس باردار میشن. ان شاءالله که شما هم جزو این دسته باشین و ط ...

مشکل من همسرمه بعد یک سال و نیم دوندگی متوجه شدیم واریکوسل داره وعلت باردارنشدنم اینه

2706