2737
2734
عنوان

میاین درد ودل دیگه تنهایی نمیتونم این دردو بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 32 پست
تااومدم برا قبلی خوشحال باشم سقط شد تااومدم برا اینیکی خوشحال باشم ازروزی که جنسیتشو فهمیدیم   ...

من یه مدت مریضی بدی داشتم که خوب شد البته 

ولی یه خانمی کنارم بود بچش یه خرده مشکل داشت 

می‌گفت از بس سر هرچیز کوچیکی گریه میکردم و ناشکر بودم خدا اینو بهم داد گفت حالا با دلیل مهم گریه کن 

ناشکری نکن اینو واقعا احساس کردم هروقت ناشکری کردم بدتر شده 

برو دعا کن سالم باشه فقط همین

چرا نرفتی بکاری 

واقعا فکرنمیکردم اننننننقققققدر براش مهمه. براخودم واقعا فرقی نداشت.. الانم ازینکه همش بهم نیگه عجله کردی خوب رعایت نکردیم دلم میشکنه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ب عکس همسرم دوست داشت پسر داشته باشه سر اولی گفت رژیم بگیریم گفتم اولیو نه ببینیم اصلا بچه دار میشیم یانه

آخه رژیمش سخت بود و۶ماه و تا بارداریت باید میگرفتی و دختر شد اینقدر دختر شیرینی بود ک کل فامیل عاشقش بودن

شانسی دومی خداخواسته شد و دختر من کلی گریه کردم. ولی شوهرم گفت از دخترم  ۱۰ تا باشه 

چه فرقی میکنه

من یه مدت مریضی بدی داشتم که خوب شد البته  ولی یه خانمی کنارم بود بوش یه خرده مشکل داشت  ...

من دورش بگردم، قربون مصلحت خدا برم، بخدا من ناشکری نمیکنم همسرم دلمو میشکنه... همسرم همش میگه من خرج دوتا پسرو ازکجا میارم بدم!چمیدونم من گریه کن میخاستم!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

حالا یکی از فامیل ما ، دوتا دختر دارن، مرده سر اینکه من پسر میخوام قهره کرده از خونه حتی شبا تو ماشین میخوابه یا میره پیش مامانش. حالا سنشونم بالاس واقعا جای تعجبه. واقعا مردا فقط دنبال بهانه برا دعوا و بحث ن .

اصلاخودتو ناراحت نکن. این روزا میگذره بزار پسدتون بیاد اینقدر شیرین میشه ک نگو اگه تو قسمتتون دختر ...

هی خواهر،  این دوران بارداریم درد و ویارم یه طرف، متلکای همسرم یه طرف... انگار مثلا اگر رژیمو رعایت میکردیم صددرصد دختر میبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من دورش بگردم، قربون مصلحت خدا برم، بخدا من ناشکری نمیکنم همسرم دلمو میشکنه... همسرم همش میگه من خرج ...

همسر خرج یه پسر و یه دخترو داره اما خرج دوتا پسرو از کجا بیاره ؟!

دلم واسه پسرت سوخت که باباش نمیخوادش

حالا یکی از فامیل ما ، دوتا دختر دارن، مرده سر اینکه من پسر میخوام قهره کرده از خونه حتی شبا تو ماشی ...

خودش میگه به هرکدوم از همکارام کفتم، گفتن پسر باید قربونی بدی، خدا به هرکسی دوتا پسر نمیده!   اینم شاتس منه دیگه خواهر... اگه همه پسر دوست داشته باشن بچه منم پسر باشه شوهرم دختر بخواد!که چی؟؟ که من ناراحت باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر خرج یه پسر و یه دخترو داره اما خرج دوتا پسرو از کجا بیاره ؟! دلم واسه پسرت سوخت که باباش نمیخو ...

آقا منظورش اینه که برا پسر باید خونه و شغل و ماشین و ... همه رو پدر حتما جور کنه، ولی دختر اینجوری نیست، ضرورای نداره🙄

گاهی تو تنهاییم میشینم گریه میکنم میگم اگه به دنیا بیاد نمیذارم بغلش کنه، نمیذارم بهش نگاه کنه...این بچه فقط مال منه، حس میکنم بزرگترم بشه همسرمو خیلی اذیت میکنه، چون واقعا داره ناشکری میکنه. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه دختر گریه کنه  چرا انقدر زن بدبخته  😭😭😭😭

اصلا میگم خداروشکر که دختر نیست

میومد بدبختیای مادرشو دوباره تجربه میکرد😭 همون بهتر که نیست این دنیای نامردیو ببینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706