2733
2734

بجه دوممو باردارم. البته یه پسر دارم، مهرماه یکیشو سقط کردم، تقریبا خوردوخوراکمونو رعایت میکردیم که دومی دختر بشه، فک کنم دختر بود که سقط شد...

بخاطر شرایط روحی بدی که داشتم دوباره سریع باردار شدم، این الان پسره..شوهرم اصلا راضی نیست

میگه  بعد ازسقط زیاد عجله کردی خوب رعایت نکردیم پسر شد.  همش میگه تقصیر تو شد! درسته خیلی هوامو داره، کارهامو انجام نیده، مراعات بارداریمو میکنه، ولی دیگه از این حرفش خسته شدم. نمیدونم چرا خدا نمیذاره از هیچچی از ته دلم خوشحال باشم..

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا فرقی نداره

دعا کنین بچه ای با غیرت و سالم و صالح باشه

پسرای بی غیرتی داریم که دختر مادرو نگه میداره

دخترای خرابی داریم که پسر با مرد بودنش مراقب مادرشه

جنسیت مهم نیس مامان مهربون

2731

تااومدم برا قبلی خوشحال باشم سقط شد

تااومدم برا اینیکی خوشحال باشم ازروزی که جنسیتشو فهمیدیم  روزی نیس که گریه نکرده باشم. اینم شانس من بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بخدا فرقی نداره دعا کنین بچه ای با غیرت و سالم و صالح باشه پسرای بی غیرتی داریم که دختر مادرو نگه ...

برای من فرقی نداره. دختر میخاستم ولی ازوقتی فهنیدم پسره خدارو شکر میکنم و دعا میکنم برا سلامتیش...فقط هنسرم نمیذاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای بابا، مردا چرا اینجورین؟!!!! دختر بشه، اینا پسر میخواستن. اگه پسر باشه، میگن ما دختر میخواستیم😐 ...

میترسم خدا قهرش بگیره😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا اینجوری میکنید . بخدا درست نیس کارتون 

چه فرقی داره دختر و پسر ؟ 

منم دوتا پسر دارم. دومی رو که باردار بودم خب دلم میخواست دختر باشه ولی وقتی فهمیدیم پسره خدا شاهده ذره ای ناراحت نشدیم . دعا کنید سالم بدنیا بیاد همین کافیه 

بابا عزیزدلم ناراحت نباش 

مهم اینه سالم باشه

حالا برای جنسیت بچه بعدی میتونی تایین جنسیت کنی ؟ 

هزینه و ... ایناشو میگم اینکه شوهرت میزاره ؟ 

البته باید با پزشک مشورت بشه حتماااا

2706