2737
2739
عنوان

بارداری ناخواسته🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 20 پست

تنبلی تخمدان هم اگه داشتین بازم سفت و سخت جلوگیری کنین.

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه راهنماییم کنی خودمم دلم نمیاد ولی مجبورم😭

استارتر فقط به این توجه کن که اون جنین،میشه بچه ت..

بعد تو بچه تو بکشی.

دلت میاد بچه ی ۹ ماهتو بکشی؟؟

اون عزیز دل هم بچته،فقط اندازه بند انگشته

همین

از خون تو و شوهرته

سخت هست شرایطتت ولی توکل به خدا کن و هررررچی خواسته بپذیر

با لذت هم برید سر خونه خودتون

ساده تر، بی الایش تر

طبقه پایین و بالای خونواده هاتون

چند سالتونه؟

کار شوهرت چیه که ۲ ۳ سال دیگه نمیشه بره سرکار

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2731
نه هیچ جوره نمیتونیم عروسی بگیریم خانواده هامونم شرایط ندارن کمکمون کنن😭 جدی ینی به مشکل میخورم چ ...

ای وای عزیزم  ناراحت نباش اتفاقی هست ک افتاده غصه نخور دیگه 🥺  

هیچ مشکلی عزیزم ولی بعضیا باتنبلی  دیرتر باردار میشن  من همچین چیزی رو تو سایت شنیدم ولی اطلاع دقیق ندارم  شما باید با پزشک اول صحبت کنی 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

سلام دوستان من تو همین سایت و تاپیک ها با خانم سهیلی اشنا شدم شمارش گذاشته بودن من تو عقد باردار شدم 8هفته  زنگ زدم بهشون ی هفته پیش قرص سایتوتک ازش گرفتم خودشون ماما هستن مطبش تو میدان ولیعصر سقط کردم داروشون اصل بود بردمش پیش دکتر داروخانه اشنا داشتم خودشون بهم مشاوره داد سقط کردم خداروشکررفتم سونو بقایا نداشتم دردش قابل تحمله بهم گفت مسکن نخوردم یه دنیا ممنونم ازشون شمارش میزارم شاید کمکی کرده باشم 09197141487 واتساب داره . . . . 09396739642 ولی این در دسترس همیشه خیلی مهربون ازش کمک بگیرید