2733
2739

سلااامم

چطورین؟

قبلش بگم ماجرا های قبلی رو میتونین توی تایپک لازانیا بخونین😁

یه خلاصه بگم=(ما به همسایه داریم ، میانساله ،آقا این هروز به من زنگ میزنه برم خونشو تمیز کنم براش ناهار درست کنم 

تا الان میگفتم حرمت نگهدارم زشته بگم نه

ولی دیگه واقعا خستم شد🤦🏻‍♀️)

الان بهم زنگ زده میگه میتونی فردا بیای کمکم خونه تکونی

بنظرتون چی بگم؟!

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

بگو شرمنده 

من زیاد بنیه ندارم خونه خودمم کارگر میاد تمیز میکنه 

دیگه خیلی رو دادی 

خواهر آدم هم نمیگه بیا برای خونه تکونی کمکم کن

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

چطوری انقدر اعتماد میکنید /؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

بگو خودم وسایلمو ریختم بیرون تو بیا کمکم تموم که شد میریم برا شمارو انجام میدیم

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706