2752
2734
عنوان

همسایمون دیگه خواسته هاش خیلی داره زیاد میشه!بنظرتون برم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پولی یامجانی

مجانی

تازه ظرف هم خودم از خونه میبرم واسش

خریدم میگه برام انجام بده

زِ‌هَمه‌دَست‌کِشیدَم ڪِه‌تُ‌باشی‌هَمہ‌اَم باتُ‌بودَن‌زِهَمِه‌دَست‌ڪِشیدَن‌دارَد :))  ‹✨اربابمـ‌حسین‌جانـ ›  ️
2731
وااااا همینطوری مفت مفت میری کار میکنی؟ خودش دست و پا نداره؟ بچه نداره؟ 

بچه هاش ازدواج کردن 

فقط یه پسر جوون داره

زِ‌هَمه‌دَست‌کِشیدَم ڪِه‌تُ‌باشی‌هَمہ‌اَم باتُ‌بودَن‌زِهَمِه‌دَست‌ڪِشیدَن‌دارَد :))  ‹✨اربابمـ‌حسین‌جانـ ›  ️
پسره، تاپیک سرکاری

ببخشین میگم ولی قضاوتتون درست نیست

منم وقتی اومدم این خونه همسایه اول با محبت خودش رو به من نزدیک کرد، چون ماشین نداشتن، من شدم راننده شخصی، بعد کم کم شوخی های آزاردهنده، بعد هر شب زنگ می زد بیا پایین، بعد که باردار شد من بیچاره شدم، می گفت آبگوشت هوس کردم، هر چی درست می کردم می گفت هوس کردم ، از املت بگیر تا پیتزا و ... واقعا خسته شدم مدام تو زندگی من تجسس می کرد من آدمی هستم نمی خوام کسی ناراحت بشه ولی همیشه خودخوری می کردم ولی بعد اتفاقی افتاد که من دیگه راحت شدم الان منو می بینه رو ترش می کنه میره، خداروشکر راحت شدم

منم وقتی اومدم این خونه همسایه اول با محبت خودش رو به من نزدیک کرد، چون ماشین نداشتن، من شدم راننده ...

بله واقعا سخته

2706