2737
2734
عنوان

کنکوریا یه لحظه بیاین...

186 بازدید | 34 پست

سلام من امسال میخوام کنکور فرهنگیان بدم تقریبا کتابارو خوندم فقط یه دوره لازمه،معدل نهایی دوازدهمم ۱۶/۷۹ بود پارسال ترمیم معدل کردم شد۱۸/۳۲ بیشتر از اینم نمیتونم بالا ببرمش.بنظرتون بازم ترمیم کنم؟آخه میگن قراره یه قانونی اجرا بشه که اونایی که پشت کنکور موندن هرسال معدلشونو ترمیم کنن،اطلاع دارین این قانون امسالم اجرا میشه یا خیر؟بنظرتون معدلم کم نیست؟😪بخدا خیلی دوست دارم معلم بشم الان۴ساله پشت کنکورم خیلی حساس شدم به این قضیه😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

امسال هم‌میتونید ترمیم معدل کنید ولی فکر کنم این قانون فقط برای امساله و سال دیگه امکان ترمیم معدل برای چندین بار وجود نداره اتفاقا برای شما که هدفتون فرهنگیانه معدل خیلی بیشتر از کنکور تاثیر داره سرچ کنید سهم کنکور امسال برای فرهنگیان متوجه میشید درصد کنکور معدل و مصاحبه برای فرهنگیان رو تو خیلی کانالها گذاشته بودن فکر کنم سهم کنکور ۱۵ درصد بود فقط  سهم مصاحبه بیشتر از همه بود بازم خودتون سرچ کنید کامل توضیح داده 

اگر میتونی درسو ترمیم بزن .  ۴ سال واقعن پشت کنکوری !! فقد برای فرهنگیان!

مگه معدل و درس از هم جداست؟خب درسو بزنی معدلتم بالا نمیره مگه؟آره باورت میشه در این حد عاشق معلم شدنم،خیلی به این کار علاقه دارم

امسال هم‌میتونید ترمیم معدل کنید ولی فکر کنم این قانون فقط برای امساله و سال دیگه امکان ترمیم معدل ب ...

آره عزیژزم میدونم خیلی تاثیر داره.ینی من که ۹۹دیپلم گرفتم پارسالم ۵تا درسو ترمیم کردم ممکنه روی ترازم تاثیری نداشته باشه چون پارسال ترمیم کردم؟

مگه معدل و درس از هم جداست؟خب درسو بزنی معدلتم بالا نمیره مگه؟آره باورت میشه در این حد عاشق معلم شدن ...

منظورم یک درس بود خواستی ترمیم کن 

نمیدونم من یجا شنیدم ک اگر ترمیم کنی تاثیرش رو کنکوره نه رو معدل دیپلمت بازم نمیدونم 

خودمم میخوام ترمیم کنم ... 

میتونسی ازمون استخدامیم بدی ، البتع بازم علاقست 

منم ولی همین سال فقد میمونم پشت کنکور .سال اولمه پشت کنکورم . 

انقد سختو پیچیدش کردن ک ..

‌
معدلت ک خوبه بازم خدت میدونی  منم انسانیم

عه؟ شما هم میخوای کنکور بدی؟من همه درسارو۱۹و۲۰گرفتم تقریبا فقط زبان پایین آوردتم ۱۵شدم قبلا۱۲شده بودم ترمیم زدم شد۱۵بیشتر از اینم نمیتونم

عه؟ شما هم میخوای کنکور بدی؟من همه درسارو۱۹و۲۰گرفتم تقریبا فقط زبان پایین آوردتم ۱۵شدم قبلا۱۲شده بود ...

بله میخوام کنکور بدم ... 

منم معدلم تقریبا ۱۵ شد  

کل ۱۸ نیم 

‌
2706