2733
2739

تاپیکای قبلیمو بخونید که رفتم پیش یه نفر سرکتاب برام گرفت اسم زنه رو‌گفت ک این با شوهرته و بعدم گفت طلسمش کردن دیروز ازش یه باطل سحر و یه دعا گرفتم 

امروز متوجه شدم شوهرم با دختره کات کرده‌و باهم دعواشون شده خیلی خوشحالم بچه ها توروخدا بیایید دارم سکته میکنم  

مدت ها بود ک شوهرم با این زنه  بود و میخواست منو ب خاطره اون طلاق بده 

الان با گل اومد خونه گفت ببخشید این مدت دلتو شکستم هیچکس تو نمیشع 😭😭😭😭 وای باورم نمیشه دارم زار میزنم و اینارو مینویسم 

الانم گفت بریم رستوران من گفتم سردمه گفت پس میریم پیتزا میگیرم میام 

اقا توروخدا مگه میشه اصلا شوهره من خیلی مغرور و نکبت بود اما الان اینجوری مهربون شده

یه دعا هم بگیر واسه خودت برای اینکه فراموش کنی 😔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ذوق کنیم از برگشتنش یا ناراحت بشیم از خیانتش

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2740

دیگه نمیدونید چطوری تبلیغ این ادمارو بکنید اکانت میسازید با داستانای ساختگی 

من که ذره ای حرفت رو باور ندارم

اما خطاب به کسایی که با این داستانا و این افراد گول میخورن

دعانویس و طلسم گر اگر کاره ای بودن برای زندگی خودشون کاری میکردن

پای موجودات ماورا رو با رفتن به اینجور جاها به زندگیتون باز نکنید 

انرژی بدی داره

فراموش ک نمیتونم بکنم ولی واقعا شرایط سختی رو گذروندم و الان شوکه شدم

میدونم و واقعا برای روانت نگرانم 😔😔😔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706