2733
2739

من اتاقها تکمیل شد دیگه فقط مونده شامپو‌فرش اتاق ها

حال فقط مونده شستن پدره و‌تمیز کردن بوفه

فرشهای راه پله ی شامپو‌فرش و‌شستن اساسی حیاط

اشپزخونه هم‌خدارشکر تکمیل شد الان 

شستن سرویسها

دیگه‌برم خرید که دخترم۵۰روز‌دیگه نگدنیا میاد هنوز‌هیچی‌نخریدم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

تموم شد کلا

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تموم شد کلا

خسته نباشی🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

من امروز میخام شروع کنم

از اتاقا ی اتاق خیلی کار داره باید همه وسیله های تو کمد دیواری رو درارم گردگیری کنم دوباره بزارم سرجاش 

بعد برم سراغ آشپزخونه کابینتارو تمیز کنم یخچال تمیز کنم گاز تمیز کنم بعد بشورم بعد پرده هارو بشورم فرشاروهم ک شامپو فرش بکشم

فک کنم دو س روزی درگیر باشم🤦🏻‍♀️😫

2740

پیشاپیش قدم دختر عزیزت مبارک باشه انشاء الله منشا خیر وبرکت برای خانواده وجامعه باشد دختر گلمون 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
من امروز میخام شروع کنم از اتاقا ی اتاق خیلی کار داره باید همه وسیله های تو کمد دیواری رو درارم گرد ...

من چهارشنبه هفته پیش شروع کردم امروز تکمیل شد 

فقط یسری چیزا مونده ک‌تاااخر طول بکشه 

فک‌کن‌من‌ماه۸بارداریمم‌هست تقریبا هی استراحت میکردم

ایشالله زود تموم بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چهارشنبه هفته پیش شروع کردم امروز تکمیل شد  فقط یسری چیزا مونده ک‌تاااخر طول بکشه  فک ...

عزیزم ماشالا با وجود نی نی خوب از پسش بر اومدی 

خوشبحالت ینی آرزومه دیگه همه کارامو تموم شده ببینم 

بعد با خیال راحت ی استراحت درست حسابی بکنم

عزیزم ماشالا با وجود نی نی خوب از پسش بر اومدی  خوشبحالت ینی آرزومه دیگه همه کارامو تموم شده ب ...

البته دیشب اگ‌مامانم نمیومد کمکم رسما دیگه زایمان میکردم انقدر ابناری سخت بود 

بری تو‌دل‌کار زود تموم‌میشه 

ولی کلا سخت نگیر من دوروز‌کامب استراحت کردم تو‌اشفته ترین حالت ممکن‌خونه گفتم نهایت یه هفته دیگ‌تمومه ولی الکی خودم خسته نکنم از کار 

اهنگم بذار انرژی بگیری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیشاپیش قدم دختر عزیزت مبارک باشه انشاء الله منشا خیر وبرکت برای خانواده وجامعه باشد دختر گلمون  ...

ممنون از محبتت🙏🥰🥰🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706