2737
2734

من زیاد دیدم.توی ازدواج. شغل درآمد .و....لگد به بخت خودشون زدن.

انگاری اینا کسی طلسمشون کرده..

کسایی که می‌خوان ختم سریع قرآن انجام بدهند از روخوانی تحدیر استفاده کنن.یا برنامه رو خوانی قرآن تحدیر نصب کنن.
شاید از دید تو لگده!

نه عواقب چند سال بعدش رو با چشم خودم دیدم.

کسایی که می‌خوان ختم سریع قرآن انجام بدهند از روخوانی تحدیر استفاده کنن.یا برنامه رو خوانی قرآن تحدیر نصب کنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برادرزادم ی مورد خوب اومد خواستگاریش ردش کرد البت قطعی نمیشه گفت لگد ب بخت بوده حالا انشاالله که به بخت عالی تر ازون قسمتش بشه ولی خب ..

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

شاید نشه اسمشو لگد گذاشت. 

ولی سالها درس خوند تنها هدف زندگیش این بود که بره آمریکا زندگی کنه، یه دارو یا همچین چیزی درمورد سرطان خون پیدا کرد و یه مقاله نوشت، آکسفورد دعوت نامه براش فرستاد و دقیقا همون موقع بود که پدرش ام اس حاد گرفت و به خاطر اون موند همینجا و الانم دیگه موندگاره.

برادرزادم ی مورد خوب اومد خواستگاریش ردش کرد البت قطعی نمیشه گفت لگد ب بخت بوده حالا انشاالله که به ...

آن شاالله.

منم یه مورد دیدم خواستگار توپ و با موقعیت اجتماعی خوب داشت از قیافه معرف خوشش نیومد کلی مسخره کرد و ردشون کرد، بقیه خواستکاراش هم همین طور همه از خودش سرتر بودن .

الان به خواستگار سطح پایین دخترای فامیل حسودیش میشه.

2740
شاید نشه اسمشو لگد گذاشت.  ولی سالها درس خوند تنها هدف زندگیش این بود که بره آمریکا زندگی کنه، ...

نه دیگه شاید هر کس دیگه ای هم جای ایشون بود همین کار رو میکرد.

میشه بگی در چه موردی؟؟

برای خاستگار اومده کارمند بانک خیلی خاطر خواهم خیلی ۴ سال می اومد نخواستمش  ازش میترسیدیم ازش فرار می کردم میدیمش  خدا شاهده به امام رضا قسم پاهام تنم میلرزید 

چون طلسم هستم هنوزم 

آن شاالله. منم یه مورد دیدم خواستگار توپ و با موقعیت اجتماعی خوب داشت از قیافه معرف خوشش نیومد کلی ...

ای بابا آدمیزاد گاها با طناب خودش میره تو چاه

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭