2733
2739
عنوان

دورهمی دوستان و انرژی مثبت ها

| مشاهده متن کامل بحث + 22402 بازدید | 561 پست
می فهمم ... و این مظلومانه ترین جمله است: چرا من؟ ولی این جمله بازداری زیادی هم داره ...باعث میشه ...

مهشید من از بجگی یادمه تو سختی هام بعد یکی دو ماه تو شوک بودن خودمو ب زور هل میدادم جلو، برا رهایی از فشار ب یه چیزی پناه بردم و رفته رفته تو اون پیشرفت کردم تو این موردموچند ماهه بدنسازی رو شروع کردم تا فشار روانیم کمتر شه و خداروشکر موثر هم بوده،حالا یکی از دور ببینه میگه فلانی خیلی  دلخوش هست که  به همه کاراش میرسه 

وای چه جایی 😍😍😍😍😍

حالا منظریه یه سمتشم کوه سبلان بود، نمیدونم چرا دیدن کوه از دور بهم ارامش میده انگار کوه جادب انرژی منفی هس

انقد محوش شدم عکس گرفتن یادم رف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهشید من از بجگی یادمه تو سختی هام بعد یکی دو ماه تو شوک بودن خودمو ب زور هل میدادم جلو، برا رهایی ا ...

خیلی عالیه👏👏👏

استمرار خیلی مهمه حتی از انگیزه هم مهم تر ...

و همین استمرار باعث موفقیت تون میشه .

خیلی خوشحال شدم این کامنت را خوندم😍

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
حالا منظریه یه سمتشم کوه سبلان بود، نمیدونم چرا دیدن کوه از دور بهم ارامش میده انگار کوه جادب انرژی ...

یه موردی تو اینستا خیلی وایرال شده...

مثلا نشون میده ذهن فرد پر از سر و صدای ادمهاست و تا میره کوه یا طبیعت، صداها خاموش میشن😊

دقیقا همین اتفاق براتون رخ میده.

منم فردا عصر میرم کوه و عکس میذارم انشاله برات😍💃

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2742
یه موردی تو اینستا خیلی وایرال شده... مثلا نشون میده ذهن فرد پر از سر و صدای ادمهاست و تا میره کوه ...

من ارزومه یه بار برم بالای سبلان،همسرم زیتد علاقه نداره ولی اونم مشناق شده امسال تابستون یه حرکتی بزنیم،

مشگین شهر که دامنه سبلانه شهر همسرم هست،از خود اردبیل بیشتر دوست دارم،جو خاصی داره من قشنگ تفاوت دو شهر رو متوجه میشم،انگار ارامش بیشتری داره 

خیلی عالیه👏👏👏 استمرار خیلی مهمه حتی از انگیزه هم مهم تر ... و همین استمرار باعث موفقیت تون میشه ...

شتید اینم یه جوری تراپی هس مهشید، چند سال پیشم بچه داری حیلی بهم فشار میاورد و امکان تفریح نداشتم کیک زیاد میپختم

دیروزم ذهنم مشوش بود فطیر پختم با بچها، 

یه دوره هم سفال اینا نقاشی میکردم

2740
من ارزومه یه بار برم بالای سبلان،همسرم زیتد علاقه نداره ولی اونم مشناق شده امسال تابستون یه حرکتی بز ...

چقدر عالی 😍😍🤗

مهشید جان دوست داشتی درباره تربیت بچه هم تاپیک بزن لطفا

به روی چشم 👌🥰

حتما عکس بذار 😍😍😍😍

چشم اینم عکس از کوه صفه و هوای تمیز  

همیشه ب دشت و کوه😍😍

مرسی صبر کنین عکسمم ببینین

همیشه ب دشت و کوه😍😍

❤❤🤗

2706