2737
2739

من پوستم صاف بود چند مدت جوش زدم بعدش شده جای جوش قرمز و خیلی ناراحتم واقعا خیلی خیلی رو مخمه

تو از یک زن زندگی‌ گرفتی که زندگیِ زن‌های دیگر را بگیری؟چه نمک نشناسی تو...                                    به زنان سرزمینم :تامیتوانید یادبگیرید و رشد کنید مستقل باشید و سفر کنید تنهایی تان را هم ، محکم تر بغل کنید و فارغ از قضاوت ها با خودتان مهربان باشید این ها چیزهایی است که خیلی ها.    دوست ندارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ترمیم کننده بزت

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
باید بهش بگی خیلی دوستت دارم خودش میره 😁

اگه بگم عاشقشم برای همیشه ترکم میکنه ؟😂

تو از یک زن زندگی‌ گرفتی که زندگیِ زن‌های دیگر را بگیری؟چه نمک نشناسی تو...                                    به زنان سرزمینم :تامیتوانید یادبگیرید و رشد کنید مستقل باشید و سفر کنید تنهایی تان را هم ، محکم تر بغل کنید و فارغ از قضاوت ها با خودتان مهربان باشید این ها چیزهایی است که خیلی ها.    دوست ندارند
اوووووخیلی چون همه میگفتن خوش ب حالت پوستت خوبه ی دفه نابود شد باز هرکی میدید میگف اووووخوب نمیشی ج ...

دقییقااا منم انقد میگفتن پوستت خوبه که الان ناراحتم 

چیکار کردی رفتن ؟؟

2740

یبار یه جوش گنده رو باسنم زد خیلی دردناک بود 😂

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

ببین من ۳۴ سالمه 

مامان دوتا بچه ام🤦‍♀️

یعنی اونروز یه جوری از جای جوش و جوش خسته بودم تو ذهنم میگفتم یا صورتم صاف بشه یا بمیرم 

اذیت میشم 

هرکاری هم بگی میکنم 

یه مدتی کم میشه ..دوباره چند تا میزنه 

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
نه .ولی شما که روی پوستتون حساس هستی ی متخصص پوست برو

متخصص زیاد رفتم کاری نکردن

ببین من ۳۴ سالمه  مامان دوتا بچه ام🤦‍♀️ یعنی اونروز یه جوری از جای جوش و جوش خسته بودم تو ذه ...

خیلی اعصاب خورد کنه جای جوش

2706