2733
2739
عنوان

چی میخواستم چی شد

322 بازدید | 35 پست

سلام دوستان 

ی راهنمایی میخام

ما یک فامیل داریم از سمت شوهرم که چند ساله خیلی پولدار شده توی کار معامله و خرید و فروشه. 

چند بار به شوهرم گفته بود بیا پول بده باهام کار کن پولدار میشی .ماهم که پولی نداشتیم .

دوماه پیش شوهرم گفت فلانی میگه بیا پول بده میخام یک زمین با شریکام بخرم پول کم آوردم سود خوبی بهت میدم .من طلاهای عروسیم رو دادم فکر میکردم ۲۰۰ بشه ولی ۱۷۰ شد . شوهرم باهاش رفت چندتا طلا فروشی قیمت گرفت آخرش رفتن طلافروشی دوست همین بنده خدا و فروختن ۱۷۰.  اونم ۲۳۰ چک داد به شوهرم البته ب نام من . منم تعجب کردم ۲۳۰ داده چون گفته بود ۳۰ تومن سود میدم دوماهه. بعدش گفته بود که باز چک پاس شد دوباره با پولت کار میکنم و پولت چندبرابر میشه .گفته بود من دلم واسه شما میسوزه میخام یک سودی بکنین. 

الان دو ماه گذشته طلا گرون شده اون موقع ۶۵ گرم طلا فروختم الان بخام همونو بخرم فکر کنم ۲۱۰ بشه . چکش ۲۳۰ بود . میشه ۲۰ سود من. حالا بنده خدا هرروز زنگ‌میزنه که ۳۰ تومن باید برگردونید . میگه نوسان طلا به من ربطی نداره. خب سود من چی میشه پس؟ خودش که کارش اون موقع راه افتاد ‌. الان ندم مدیونش میشم؟☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم حماقت نکنی برو سریع طلا بخر ما ازین مورد تو فامیل خیلی داشتیم نهایت همه مال باخته شدن حتی پدر و داداشم  گف یک ماه بدید ۳ ماه بعد انقد میشه ... چند ماه بود پولو پس داد گفت بدید دوباره سود کنین ببین کل یه شهرستان  بدبخت شدن  حتی تو اخبار ام آورد نکن نده سریع برو طلا بخر و بیخیال شید

در جست و جوی راهکار برای ریزش مو 
2738
متوجه نشدم طلات شده۱۷۰ اون ۲۳۰ داده یعنی ۶۰تومن بیشتر؟ بعد گفته سی تومن سود میدم ؟

اره گفته بود ۳۰‌سود میدم . ولی شانس من ۲۳۰ نوشته بود فکر کنم اون موقع خیلی خوشحال بوده بخاطر معامله ای که کرده. الان میگه نه من ۳۰‌زیاد نوشتم 

چرا طلا فروختی ،بگو شما همون گرم طلای منو با همون ۱۷۰ ک گرفتی بیار منم ۳۰ تومن شمارو میدم، بگو ۶۵ گرم طلا رو با همون ۱۷۰ بیار برام همون طلاهای خودم منم ۳۰ تومن شمارو میدم، چقد پروعه .

#تلخیه  _پیک _ هایم #تاوان _ آرزو _های_شیرینم _ بود ‌‌🖤⁦:⁠^⁠)⁩

معاملتون ربوی بوده

امام علی یه حدیثی داره به این مضمون که قبل از اینکه تجارت کنین احکامشو یاد بگیرین که دنیا و آخرتتون بر باد نره

الآنم که چک داری به مشکلی بر نمی خوری

بازار مسکن چند ماهه خرابه

سعی کن رضایتشوبگیری بخاطر آخرت

این نیز بگذرد
2706