2737
2734

سلام دوستان من گوشیم ۲ تا سیم کارت میخوره بعد رو هر کدوم تلگرام نصب کردم ینی دوتا اکانت تلگرام با دوتا خط متفاوت...حالا با اکانت جدیدم میخام ب یکی پیام بدم...سوالم اینه که متوجه میشه منم آخه اون‌یکی اکانت منو داره... یا اگه یکم مخ باشه ت کامپیوتر و اینا متوجه میشه؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شماره امو نداره چجوری شماره امو پنهان کنم؟ تو همین اکانت جدید تلگرامم

برو تو تنظیمات،  حریم خصوصی،   شماره تلفن رو بزار هیچکس

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
بچه ها اگه کسی دوتا اکانت تلگرام داشته باشه توی یه گوشیش مثلا شوهرم داشته باشه چجوری میتونم متوجه بش ...

اون قسمت ک میخوای بری تنظیمات جایی ک اسمش نوشته ی علامت کنار اسم داره مثل فلشه اونو بزن

برای قانون جذب پیج zehn_ghavi0@ رو توی اینستا فالوکن
2740

اگر داخل تلگرام که بهش پیام بدین شمارتو رو داخل تلگرام حذف کنه اسمتون هر چی باشه میفته 

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......
شماره امو نداره چجوری شماره امو پنهان کنم؟ تو همین اکانت جدید تلگرامم

برو داخل حریم خصوصی پنهان کردن شماره تلفن

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......
چشم ممنون تاپیکم مال قبله مشکلم حل شد ولی ممنون که کمک کردین

روشناخت خواهش میکنم عزیزم