2737
2739

امروز تولدمه و تو خونه تنهام هیچکسی پیشم نیست و قرار نیست باشه...

به جز رفیقم که بهم پیام داد تبریک گفت هیچکسی یادش نیست که امروز تولدمه با وجود اینکه دوسه روز پیش میگفتم ششم تولدمه...

احتمالا آخرین تولدمه باتوجه به بیماریم...💔

اما نباید حداقل پدر و مادرم یادشون میموند امروز تولدمه؟

این عکس تولدمه...😅

میدونم انتظار چیز دیگه ای داشتین ولی چیکار کنم وقتی فقط خودم روز تولدم یادمه؟(بدترین روز عمرم،دوس دارم گریه کنم یه دل سیر)

خودم برا خودم چندتا شیرینی گرفتم که مثلا کامم شیرین شه اما زندگیم عین جلد شیرینیاست اولش(بچگیام) روشن و سالم و شاد بعدش بیمار و تیره و افسرده...

کاش# زودتر بیماریم تشخیص داده می‌شد و به اینجا نمی‌رسیدم .

شمعی ندارم فوت کنم و آرزو کنم اما آرزو میکنم یه مرگ بدون درد داشته باشم و عذاب نکشم

میشه برام یه صلوات بفرستین لطفا؟

تولدت مبارک

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

عزیزم از صمیم قلبم تولدتو تبریک میگم و ارزو میکنم یک زندگی طولانی سرشار از سلامتی و ارامش و خوشبختی و عشق در کنار عزیزانت داشته باشی❤️❤️❤️🙏🏼🙏🏼🌹🌹🌹🥰🥰😻😻

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

تولدت مبارک عزیزم  خدا این  تنهاییت میبینه مطمعینم بهت یه خوشی بی پایان میده کنار زندگی خودت و با یه حال خوب و دیوانگی به این روزات میخندی 😍😘

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2706