2733
2734

کی فکر میکرد وقتی باردار شدم تمام موهام سفید شه از شدت غم و غصه و فشاری که رومه؟ باورم نمیشه امروز دیدم نسبت به دوماه پیش چقدررررر جلوی موهام سفید شده ۲۶ سالمه همش! اینقدر بی حال و حوصلم که خودم دیگه حالم از خودم بهم میخوره.خدایابه این وقت اذون به این روز عزیز مشکلم و حل کن که دیگه طاقت ندارم این ۴۰ روز باقی مونده رو باخیال راحت بگذرونم.خدایا دشمن شادم نکن نزار دستمون جلو کسی بیشتر ازین دراز بشه.خدایا اگر باعث و با.نی داره این سختی ها واگذار به تو تو دیدی چقدر اذیت شدم اگرم امتحان الهیِ که یکم صبورم کن دارم دق میکنم

من نینیمو بعدخیلی وقت از امام حسین ع و علی اصغر ع گرفتم.ارزومه مشکل مالی شدیدی ک پیش روم هست حل بشه وطلبیده بشم  بابچم برم بین الحرمین شکلات پخش کنم.اخه بچمو از دهه اول محرم دارم❤برای مشکلاتم دعا کنید مشکل مالی ای ک پیش اومده توانم و گرفته.دعا کنید حل بشه خواهش میکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاله.من بعد د نیا آمدنش از بس مریض شد تمام موهام سفید شد 

عزیزم انشالله همیشه سالم و سلامت باشه

من نینیمو بعدخیلی وقت از امام حسین ع و علی اصغر ع گرفتم.ارزومه مشکل مالی شدیدی ک پیش روم هست حل بشه وطلبیده بشم  بابچم برم بین الحرمین شکلات پخش کنم.اخه بچمو از دهه اول محرم دارم❤برای مشکلاتم دعا کنید مشکل مالی ای ک پیش اومده توانم و گرفته.دعا کنید حل بشه خواهش میکنم
2728
برات صلوات فرستادم انشالله ب حق این شب عزیز مشکلت حل بشه و حال دلت خوب بشه

مرسی مهربون ممنونم

من تو 25 سالگی یک بار جلوی آینه رد می شدم نور تو موهام بود یک باره حس کردم موهام سفید شده نزدیک بود قلبم بیاد تو دهنم الان تو سن 31 همه موهام سفید هم بشند دیگه برام مهم نیست 

انگار دارم می پذیرم که دیگه به دنیای بزرگسالی رسیدم 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
من تو 25 سالگی یک بار جلوی آینه رد می شدم نور تو موهام بود یک باره حس کردم موهام سفید شده نزدیک بود ...

من هضم این شرایط تو بارداری برام سخت بود دچار تحول مالی عظیمی شدیم ک یه شبه شد و زیراب زدن حالا دعا گرفتن رذالت به خرج دادن نمیدونم هرچی بود ضربه کاری ای بود و تحملش سخته برام

2740
عزیز دلم الهی که اون قدر دلت شاد بشه که جبران همه مشکلاتت بشه و بگی آخیییش بالاخره تموم شد... 

الهی امین بحق این شب عزیز دل دوتامون شاد باشه

من هضم این شرایط تو بارداری برام سخت بود دچار تحول مالی عظیمی شدیم ک یه شبه شد و زیراب زدن حالا دعا ...

عزیز دلم 💔

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹