2752
2734
بوش عالی ولی قیمتا خیلی افزایش پیدا کردن. با اجازه استاتر اگر مارک خوب برای زودپز برقی با قیمت مناس ...

من نیولند دارم عالیه کیک پز بخار پز زود پز سرخ کن ماست بند و... هست 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
۵۰۰ واته

سلام. داشتم با همزنم خامه میزدم که سوخت حالا میخوام یکی بخرم ولی موندم چی بخرم مال شما با قدرت ۵۰۰ وات خامه میشه فرم داد و بهش فشار نمیاد؟ و میشه مدلش رو بگین چون عکسی که فرستادین قدیمی شده باز نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام. داشتم با همزنم خامه میزدم که سوخت حالا میخوام یکی بخرم ولی موندم چی بخرم مال شما با قدرت ۵۰۰ و ...

سلام.همزن من مولینکس کاسه دار hm615 هست.کلی کیک خامه ای حتی ۲ طبقه درست کردم باهاش.الان فکر کنم ۵ ساله دارمش.خیلی راضی بودم.فکر کنم قیمتش ۴ میلیون باشه الان.

2731

من همزن كاسه داردارم ازبهترين برندگرونترين كه جدام ميشه كاسه اش كه دستم بگيرم كاركنم امااستفاده نميكنم چون وسيله برقى هم چسبندگى ميگيره موادكيك راحت شسته نميشه هم كاسه اس خيلى بزرگ

من همزن كاسه داردارم ازبهترين برندگرونترين كه جدام ميشه كاسه اش كه دستم بگيرم كاركنم امااستفاده نميك ...

وقتی بخوای مایع کیک رو حدود ۱۰ دقیقه بزنی واقعا همزن کاسه دار نیازه.کاسه ی همزن من یه حالت شیب داره و میچرخه.چه ۲ تا تخم مرغ بخوای بزنی چه ۸ تا جواب میده و یکنواخت هم میزنه.بعدم من با مسواک دندونه های دور کاسه رو میشورم

وقتی بخوای مایع کیک رو حدود ۱۰ دقیقه بزنی واقعا همزن کاسه دار نیازه.کاسه ی همزن من یه حالت شیب داره ...

من جدامیکنم دستگاه توکاسه کیکم میزارم  من یه کیکی که درست میکنم تورسپیش بیست دقیقه پشت سرهم بایدبزنم تاپف کیکم زیادبشه بادست میگیرمش یابه کاسه گیرمیدم دستمم دردنمیکنه

خانما اگ کیگ وشیرینی زیا  درس میکنین بالای ۴۰۰وات شنیدم ولی اگ زیاد درس نمیکنین همون۳۰۰ خوبه

همچنین اگ زیاد درس میکنین کاسه دار ولی اگ کم درس میکنین دستی

اگ دستی دارین میش بگین چ برندی و راضی هسین؟

...

گاسونیک و ویداس  الان نمیدونم خست از من ۷۰۰ وات هست کاسه جدا میشه همزن هم از پایه جدا میشه شایدم ازهمه همینطوریاشه من ۱۰ سالی هست اینارو یادمه جدیدا رو نمیدونم

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕